karasu-sahil-park

Özellikle son dönmelerde yurt içinden değil, yurt dışından da çok talep gören Sakarya Karasu’dan biraz bahis açalım sizlerle.

Karasu’nun son zamanlarda bu kadar değerlenmeye başlamasının nedenleri nelerdir diye sorduğumuz zaman ?

Karasu’nun en öncelikli güzelliği ve özelliği, 28 kmlik doğal kumdan dev bir sahilinin oluşundan bahsedebiliriz.

Gerek yurt içinden gerek yurt dışından bu kadar çok Karasu talebinin olması, bu doğal güzellikle gayet normal.

Yanlış duymadınız!

28 km boyunca doğal ince kumdan plaja sahip Sakarya’nın Karasu sahili.

Ve bu mevkıide olan Karasu evleri her dönem en karlı yatırım olmuştur.

2015 yılı itibariyle yapımına başlandığı bilridirlen Sakarya Karasu sahil projesi de hem tatilciler hemde yatırımcıların gözünde Karasu’yu cazip bir cazibe merkezi haline getirdi.

Istanbul’a yakınlığı ile göz dolduran Karasu’da ne arasanız onu bulursunuz.

Bu bölgede akla gelen ilk isim bölgenin gelişimini önemseyen ve yatırımları ile Karasu’ya can suyu olan, Karasu Ekşioğlu İnşaat 

Ekşioğlu İnşaat Karasu olarak yılda 1000’in üzerinde daire oturuma hazır yatırımcı ve tatilcilerin beğenisine sunuluyor.

İstanbul’dan çıktıktan hemen sonra 1.5 saate yazlığınızda – dairenizdesiniz.

Sahibini bulan ve sıklıkla tercih edilen daireler; havuzlu, denize sıfır, 100 – 150 – 200 m mesafede olup, 24 saat güvenliğe sahip olup sizlere konforlu bir yaşamın kapılarını aralar.

Sakarya Karasu’da sedece deniz ve havuz seçenekleri beklemiyor sizi elbette.

Maden deresi ve longozu unutmamalı ve ülkemizde görülmesi kesinlikle tavsiye edilmesi gereken yerlerden incilerdir bu mesireler.

Unutmayın tercih her zaman burada\ Karasu’da sizin!

Canınız ister Karasu’nun tertemiz denizine girersiniz, keyfiniz ister Ekşioğlu İnşaat karasu yapmış olduğu havuzlu sitedeki dairenizde havuza girersiniz.

Unutmayın…

“Bu yıl aldım sonraki yıllarda kar eder mi ?” sorusunu kendinize sormanıza gerek yok!

Her sene en az %25 kar artışıyla karlı bir yatırımla Karasu’daki daireler yatırımcıların da yüzünü oldukça güldürüyor.

3.köprü yolunun Karasu’dan geçeceği resmen kesinleştikten ve duyurulduktan sonra, yatırımcılar adeta Sakarya Karasu’da hücuma geçtiler desek yalan olmaz.

Işte bu noktada Ekşioğlu İnşaat Karasu alıcıya kolaylık olsun diyerek sahada faaliyetlerini sürdürürken, kredi çekmek istemeyen müşterilerine senet imkanı sunarak bir ilke daha imza attı.

İşte bu kadar özelliği – güzelliği ve doğayı içinde barındıran Sakarya Karasu’daki yazlıkların bu derecede talep görmesi, bölgenin son 10 senede adeta pik yapması da normal hale geliyor.

Ekşioğlu İnşaat yatırımlarıyla bölgenin gelişiminde en büyük katkı ve söz sahibi olarak, İstanbul’a yakın böylesi bir güzelliğin ön plana çıkmasında en önemli kuruluştur.

Karadeniz’imizin incisi, İstanbul’un arka bahçesi Sakarya Karasu’da buluşmak ümidiyle…