KARASU EKŞİOĞLU YILMAZ EKŞİ APARTMANI

karasu-satilik-daire-eksioglu-insaat-karasu-yilmaz-eksi-apartmani

 

Yılmaz Ekşi Apartmanı merkeze yakınlığı ve hemen Karasu Limanının yanı başında olması sebebi ile kısa zamanda büyük ilgi gördü.

Karasu satılık daire anlamında konum olarak dikkat çeken Yılmaz Ekşi Apartmanı, havuzsuz bir proje olmasına karşın her türlü daire seçeneğini kendi içinde barındırıyor.

Sizler de gerek yatırım gerek ise tatil açısından denize yakın bir projeyi tercih etmek isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

0212 909 48 90 / 0544 569 31 68

-Limana yakın

-Denize yakın

-Geniş daire planlaması ve Merkezi lokasyonu ile Yılmaz Ekşi Apartmanı yatırım ve tatil anlayışını benimseyen müşterilerimize hitap eden ender projelerden.

Burada limanın açılışı ve diğer yatırımların ard arda gelişi ile birlikte yaşanan hareketlilik Karasu satılık yazlık anlamında değerlendirildiğinde artık havuzsuz projelerde tekli bloklar halinde yükseliyor.

Bizlere telefon ile ulaşan müşterilerin çoğu “Karasu Limanına yakın yeriniz var mı?” diye soruyorlar.

Bizlerin Karasu’da her yer de her mevkide projeleri mevcuttur…

karasu-satilik-daire-eksioglu-insaat-karasu-yilmaz-eksi-apartmani-2

Karasu Limanı

karasu-satilik-daire-karasu-sahil-park

Karasu Sahil Park

karasu-satilik-daire-eksioglu-insaat-karasu-yilmaz-eksi-apartmani-6 karasu-satilik-daire-eksioglu-insaat-karasu-yilmaz-eksi-apartmani-5 karasu-satilik-daire-eksioglu-insaat-karasu-yilmaz-eksi-apartmani-4 karasu-satilik-daire-eksioglu-insaat-karasu-yilmaz-eksi-apartmani-3

Firmamızca iç ve dış yapımı ile ince işçiliğe kadar tamamlanan Yılmaz Ekşi Apartmanımızın 11 / 04 2017 tarihli dış cephe fotoları…

eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-3 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-4

 

 

24 Saat Arayabilirsiniz : 0544 569 3168