Ekşioğlu Yenimahalle Evleri

Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri

Karasu satılık daire alanında herkese hitap eden Ekşioğlu İnşaat Karasu Yeni Mahalle 1 Projemizin Satışı Sürüyor.
Son kalan 1+1 ve 2+1 dairelerimiz sizleri bekliyor
Karasu’nun incisi, doğa harikası Yeni Mahalle projemiz 6 blok 140 daireden oluşuyor.
Sitede; havuz, market ve 24 saat kameralı güvenlik sistemi olacaktır.
Anahtar teslimleri sürüyor…

Karasu Yeni mahalle semtinde olan proje mevki oldukça meşhur bir mahal olup, daha sakin bir mekan isteyenler için bire birdir.

Sakarya Nehrini’ne yakınlığı ile de tanınan Yeni mahalle’de oturan Karasu yazlık sakinleri genelde bu muhitte balık tutma  yarışmalarına katılır ve nehir kenarında vakit geçirir.

Denize uzaklığı araba ile 5 dk. mesafededir, arabası olmayanlar içinse devamlı çalışan minibüs hattı mevcuttur.

Herkes bilir ki şimdilerde en ağır konuklar dahi Sakarya Nehri kenarında hizalanan balık restaurant ve kafelerde ağırlanıyor.

Burada akşama kadar vakit geçirebilir ve çarşı pazar yapabilirsiniz.

Akşamları nehir boyunca harika bir yürüyüşe çıkabilecek ve hoş ambianslı çay bahçelerinde eşsiz manzara eşliğinde huzuru bulacaksınız.

Üstelik Yeni mahalle Karasu Limanı alanında yer aldığı için yerleşik bir hayat içinde ilerleyen dönemlerde yıldızı parlak bir mevkidir.

Karasu satılık yazlık alanında araştırma yapan ve bu Yeni Mahalle’den yer bakan herkes için ideal bir proje

Ekşioğlu Karasu Yenimahalle Evleri Ekşioğlu Karasu Yenimahalle EvleriKarasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri

Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri

3-kopru-kuzey-marmara-otoyolu

3. Köprü Yolu ve Kuzey Marmara Otobanı

Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri

Ekşioğlu Karasu Yenimahalle Evleri Ekşioğlu Karasu Yenimahalle Evleri Ekşioğlu Karasu Yenimahalle Evleri Ekşioğlu Karasu Yenimahalle Evlerieksioglu-yeni-mahalle-evleri-3 eksioglu-yeni-mahalle-evlerikarasu-satilik-yazlik-yenimahalle-1-evleri-1 karasu-satilik-yazlik-yenimahalle-1-evleri-3 karasu-satilik-yazlik-yenimahalle-1-evleri-2 karasu-satilik-yazlik-yenimahalle-1-evleri

24 Saat Arayabilirsiniz : 0544 569 3168