EKŞİOĞLU İZMİT STARHILL REZİDANS

eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire

İzmitt’te Ekşioğlu İnşaat olarak çok prestijli yeni bir projeye başlıyor ve sizler ile bir kez daha lüx bir yaşam konutunda buluşmanın sevincini yaşıyoruz..

Ekşioğlu inşaat Starhill İzmit projemiz şimdiden satışlarına başladığımız lüx ve bölgenin en çok tercih edilen standartları tercihleri göz önüne alınarak yükseltilmeye başlanmıştır

Temelinde Güven ve Huzur Var sloganı ile çıktığımız bu yolda ülkemizin gücüne güç kattığımız sayısız projelerden birini de Ekşioğlu İnşaat İzmit olarak Kuruçeşme mevkinde açma hedefimizide harekete geçirmiş olduk.

240 dairelik Kartepe Kardelen Evleri Projesinin tamamlanmasının ardından şimdide İzmit Ekşioğlu Starhill projesini seçkin bir yapı olarak yükseltmeye başladık.

Gerek İzmit ve Sakarya genelinden – gerek ise Dev metropol İstanbul’dan pek çok vatandaşımızın yoğun talebi ile karşılaşan İzmit Ekşioğlu Starhill Evleri Ekşioğlu İnşaat’ın 2. dev projesi.

Ve bu muhteşem proje Kuruçeşme’de yükseliyor.

Körfez ve çevresinin en seçkin projesi olma özelliğini taşıyan yaşam alanımız 377 daire ve villa tarzı evlerden ibaret.

Aynı zamanda doğa deniz ve şehir merkezine yakın bir konumda olan ve şehirlerarası yolların hemen kıyısında sıcak bir noktada hayata geçen proje İzmit ekşioğlu starhill Rezidans projesi bu zamana kadar yapılan konut planlaması ve mimarisi anlamında da segmentleri bakımından son model mimari ve son model yapı malzemelerine sahip.

En modern mimarinin kullanıldığı İzmit Ekşioğlu Starhill Evleri Projesinde fiyatlandırma çalışması da tamamlandı.

1+1 daire modelleri ve 2+1 dairelerin haricinde çok daha farklı boyutlarda ev modelleri mevcuttur.

Ekşioğlu İzmit StarHill Rezidans.

Ekşioğlu Starhill villaları yine proje içinde aynı bölgede fakat bloktan ayrı olarak inşa edilmekte olup seçkin müşterilerimiz için özel olarak dizayn edilip döşenmiştir.

Projenin özelliklerinden sadece bazılarını sıralamak gerekirse:

Geniş ve ferah bir yaşam alanı olması en başlıca özelliği

Büyük havuz

Çocuk havuzları

Botanik bahçeler ve çeşit çeşit bitkilerin bulunduğu mis kokulu çardaklar

Kafeterya – Kafe ve Marketler….

eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-1 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-2 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-4 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-5 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-6 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-7 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-8 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-9 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-10 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-11 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-12 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-13 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-14 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-15 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-16 eksioglu-starhill-izmit-satilik-daire-17

 

24 Saat Arayabilirsiniz : 0544 569 3168