Ekşioğlu Karasu Göl Evleri 1

Ekşioğlu Karasu Göl Evleri

Karasu evleri yaşam alanları seçeneklerinde her türlü projeyi görmeniz ve seçenekleri değerlendirmeniz gayet mümkün.

Amacınız ister tatil – ister yatırım olsun, Karasu yazlık daireler Türkiye genelinde çok yoğun ilgi odağı olmayı başardı.

Ancak bunların içinde biri var ki, hiç biri, ucuz yada pahalı – güzel yada çirkin iyi veya kötü hangi proje olursa olsun yazlık daire anlamında her açıdan tatmin edici bir yaşam alanı olarak Karasu Göl Evleri gibi olmadı!

Bu proje örnek olarak doğdu ve emsalsiz bir yaşam alanı olarak seçildi.

Göl Mesire alanının hemen yakınında olması münasebetiyle hem seyirlik, hem de yazlık anlamda gelecek vaad eden ve lansmana özel bir fiyat ile açılmış en seçkin ve en güvenilir projemizdir.

Karasu Göl Evleri Fırsatı Kaçmaz…

Açıldığı lansman fiyatı ile çok kısa sürede yüksek kar elde etme amacıyla yatırım yapanlar için paha biçilmez bir kaftan desek yanlış olmaz.

Karasu Devlet hastanesi mevkinin tam karşısında olan Göl Evleri projesi iki katlı bir proje olupbu sene teslim tarihlidir.

Projede çok az daire kaldı. Çünkü tam 1 ay da 140 daire de satış tamamlandı.

Karasu Göl Evleri alanında bize olan güveninizin eseri olan bu satış performansı, müşterilerimizin şimdilerde yüksek kar elde etmesini sağlıyor aynı zamanda.

Ekşioğlu İnşaat Karasu Göl Evleri Genel Bilgiler
Ekşioğlu Göl Evleri Sitesi, 01.02.2016 tarihi itibari ile satışa açıldı ve büyük rağbet gördü.

Topraktan girilen proje anında satışa açıldı ve fiyatlar lansmana özel olarak kısa süreliğine kampanyalı olarak müşterilere sunuldu.

Ekşioğlu İnşaat Göl Evleri Kışa özel lansman fiyatı olarak 74.900 TL idi.

Karasu Devlet Hastanesi ve inşaası gerçekleştirilen AVMnin tam karşısında yer alıyor lokasyon olarak.

Hal böyle olunca hangi seçeneği düşünürseniz düşünün karda oluyorsunuz.

İster Yatırım İster Tatil !

Karasu satılık yazlık piyasasında adeta damping etkisi yapan Göl Evleri projesi seçkin konumu ile dikkatleri üzerine toplamayı kısa bir zamanda başardı.

-4 Blok, 140 daire ve 70 adet 1+1 ve 70 adet 2+1 dubleks daire seçenekleri ile donatılı olan projede sizleri rahatça tatile sevk edicek her türlü imkana sahip.

Ekşioğlu İnşaat Karasu firması satışa açmış olduğu bu projede harika bir kampanya ile sizleri buluşturdu.

Bu projede 1+1 dairelerde 24 ay sıfır faiz, 2+1 dubleks dairelerimizde ise 36 ay sıfır faiz senet imkanı mevcut.

Karasu göl evleri gibi fırsatları kaçırmamak için sizlerde bizlere ulaşın ve sizleri haberdar edelim.

-Gerek tatil, gerek ise yatırımcıların daha şimdiden çok yoğun ilgi odağı olmayı başaran pek çok proje ile karşınızda olmaya devam edeceğiz.

İstanbul’un Arka bahçesi KARASU’da
Ekşioğlu İnşaat Güvencesi İle…
►0212 909 48 90
►0544 569 31 68

26 günde 128 daire satışı gerçekleştirilerek bir Karasu satılık yazlık kampanya sahasında adeta rekora imza atılmış olundu.

Siz müşterilerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Proje ile ilgili şu ayrıntıyı da atlamadan belirtelim.

İmar kanununu değişikliği nedeni ile 2 katlı olduğu için proje adeta villa tarzında bloklardan oluşmuştur.

Unutmayın!

Karasu Göl Evleri her açıdan kazandırmaya devam ediyor.

İster tatil ister yatırım.

Ekşioğlu İnşaat Göl Evleri topraktan yükselmeye devam ediyor.

– Havuz
– Cafeteria-Market-Restaurant
– Geniş barbekü balkon
– Tam Karşısında AVM ve Devlet Hastanesi
– Denize Yürüme mesafesinde
– Yeşil alan
– Sosyal Alanlar
– 7/24 Güvenlik-Kamera sistemi
– 6 yıl Ekşioğlu İnşaat garantisi
– Ömür boyu kaba inşaat garantisi

Ekşioğlu Karasu Göl Evleri  Ekşioğlu Karasu Göl EvleriEkşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl Evleri Ekşioğlu Karasu Göl EvleriEkşioğlu Karasu Göl Evleri

Ekşioğlu İnşaat Göl Evleri 20 11 2016 Tarihli En Son Duruma İlişkin Resimler

eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-14 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-13 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-12 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-11 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-10 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-9 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-8 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-7 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-6 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-5 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-4 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-3 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-2 eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-1

Ekşioğlu inşaat Karasu Göl Evleri 01 12 2016 tarihli son hali aşağıdaki gibidir. Karasu Göl Evleri yaşam alanın mutfak ve banyo malzemeleri montesi başlamıştır.

eksioglu-insaat-karasu-gol-evlerieksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-4eksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-1eksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-2eksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-5eksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-3eksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-6eksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-7

 

 

24 Saat Arayabilirsiniz : 0544 569 3168