karasu-satilik-yazlik-gen-tr

karasu evleri tamamiyle bitmiş ve kullanıma hazırdır.

Projelerimizin hiçbiri katalog veya maket üzerinden satılmamakta olup, ruhsat izni alınmıştır.

Ama bu unsurun haricinde topraktan karasuda daire sahibi olmak da ayrıca bir fırsattır.

Mesela Karasu’nun en ihtişamlı projelerine imza atan ve her gruba göre proje üreten ekşioğlu inşaat aracılığıyla topraktan bir projeye girmeye karar verdiniz!

Projezenizin bitim tarihiyle, yani teslim tarihiyle aldığınız fiyat arasında kar ettiğinizi göreceksiniz.

Topraktan projelerin bitiminde fiyatlar rahatlıkla %20 – %30 arasında artış gösterir.

karasu satılık daire formatındaki projeler, özel site içinde havuzlu ve denize 150 ila 250 metre mesafededir.

ekşioğlu inşaatdan satılık daireler den birine sahip olduğunuzuda karlı çıkmakla kalmaz aynı zamanda her daim kışlık eviniz veya yazlığınız olarak kullanılabilir hatta ve hatta kiralayabilirsiniz.

Firma aynı zamanda karasu genelinde az rastlanan bir yöntemlede satış yapmaktadır.

Şöyle ki:

Cazip ödeme kolaylık ve seçeneklerini müşteriler değerlendirir ancak alışverişte asla ama asla müşteri memnuniyeti göz ardı edilmez ve müşterinin ödeme şekliyle ilgili düşünceside değerlendirilir taraflar arasında.

3.köprü ile beraber, İstanbul Sakarya arası artık 1saat 30 dakika ve ne demiştik “ulaşım arttıkça yatırımlar kazanır, yatırım fırsatları dahada değerlenir”

İşte bu sebeple karasuda yazlık, karasuda ev, karasuda daire sahibi olmak için acele edin.

2008 yılından itibaren değer kazanarak artış üstüne artış yaşayan karasu satılık daire, karasu evleri, karasu satılık yazlık, bölgeyi aynı zamanda dünya genelinde hızlı kalkınan mekanlar listesine sokmuştur….

ekşioğlu karasu evleri her bütçeye uygun seçeneklerle siz değerli yatırımcıları, yazlıkcıları ve karasuda tatil meralılarını bekliyor.

28 km doğal-şifalı termal kum, ve doğa harikası yeişiliyle karasuda tatil bir başkadır.

Bölgede inşaası başlayan 4 yıllık hemşirelik yüksekokulu ve takribi 27.000 kişinin daha iş alanlarında istihdam edileceği bir üretim tesisiyle emlak fiyatlarında yeniden yükseliş olacak.

Bizden şimdiden söylemesi….

Hele ki yeşillikler içindeki Maden Deresi, Acarlar Langozu, Küçükboğaz, Poyrazlar gölü gibi doğa harikası mevkiiler ekşioğlu inşaat projelerine yakınlığıyla ayrı bir keyif veriyor karasuda tatil meraklılarına

Sizlerde çok geç olmadan ekşioğlu karasu satılık yazlık fırsatlarından yararlanmak ve ve şehrin gürültüsünden uzak- birbirinden farklı yaşam alanlarını keşfetmek için acele edin karlı çıkın.

Unutmadan yeni projelerinde yolda olduğunu söyleyelim….