sakarya-eksioglu-demirkapi-konaklari-2

Ekşioğlu inşaat olarak şehrin tam merkezinde yeni bir proje için sizlerle bir aradayız.

Sakarya’nın pek çok noktasında sonra şimdide merkezde yükselen bu projemiz her açıdan bir yıldız olma özelliğine sahip.

Bu zamana kadar yapılan projelere bakıldığında gerek merkezde gerek çevre ilçelerde olsun firmalar bazı ayrıntıları gözden kaçırabiliyorlar.

sakarya-eksioglu-demirkapi-konaklari-5

Ancak lüx konut standartları için de adından oldukça yoğun bir şekilde söz ettirecek yeni bir proje ile bu zamana kadar ki yükselen tecrübemizi ve amatör ruhumuzu ortaya koyduğumuz Sakarya Ekşioğlu Demirkapı Konakları yaşam alanını, çok yakında sizler ile buluşturuyoruz.

Burada her türlü elit seçenek mevcud olup Sakarya’nın en prestijli inşaası olarak lansman fiyatları ile tam merkezde yükselen bir projeden bahsediyoruz.

Elbete bu kadar detaylı düşünülen Sakarya Demirkapı Konakları mimarisi ile de son teknolojiye sahip olup en sağlam temelle donatılıdır.

sakarya-eksioglu-demirkapi-konaklari-4

Her geçen gün muhteşem bir yatırıma ve sizlere kar getiricek değerlere ulaşacak bir projeden bahsediyoruz.

Ekşioğlu Sakarya Demirkapı Konakları il merkezinde yükselen ve aynı zamanda yurt genelinde imza attığımız pek çok projenin tecrübe sağlamlık ve mimari açıdan elde edilen birikimler dahilinde inşa edilmektedir.

Peşinat ve 36 ay elden senet ile ödeme imkanını bu projedede sizler ile paylaşıyoruz.

Havuzlu, ankastre eşyalı, klima dahil bu projede evlerimiz, akıllı smart sistemle döşelidir.

Bir tuşla evin içinde veya dışında neresinde olursanız olun herşeyi Botanik bahçe ve benzeri daha pek çok sürpriz sizleri bekliyor.

sakarya-eksioglu-demirkapi-konaklari-3

İl bazında yükselen ve dev metropol İstanbul’a konum olarak her türlü yakın olan Sakarya Ekşioğlu Demirci Konakları yaşam alanımızda gelin sizlerde rahat bir hayatın keyfine varın.

wwww.karasusatilikyazlik.gen.tr/ sitemizden bu konuya ve emlak sektörüne dair pek çok gelişmeyi, firmamız ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilir takip edebilirsiniz.

Hafta sonları sizler için projelerimizi gösterme ve bölgeyi tanıma amaçlı düzenlediğimiz servislerimize kayıt ve bilgi almak için haftanın her günü 24 saat bizleri arayabilirsiniz.

Bilgi hattı: >0212 909 48 90 >0544 569 31 68