Karasu'da bir başarı öyküsü

Karasu‘da Başarılı Sporcu Altınla Ödüllendirildi

Sakarya’da düzenlenen Judo Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında +73 kiloda birinci olan Metin Var 73 kiloda birinci oldu.
73 kiloda birinci olan genç sporcuya Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’a altın hediye etti.

Metin Var’ı makamında ağırlayan İspiroğlu, genç sporcuya bundan sonra da destek sözü vererek başarılarının devamını diledi.

Genellikle Karasuda yazlık olarak daha faal olan etkinlikler çerçevesinde spor alanında gelen bu başarı herkesi memnun etti.

Yapılan her sporun ve kültürel faaliyetin kendilerini memnun ettiğini ve karasuda farklı bir renk- ayrıcalık olduğunu vurgulayan İspiroğlu, “Belediyemizin judo takımı her yıl başarılarla ilçemize dönüyor.  Metin kardeşimizi başarılarından dolayı tebrik eder ve hayatında başarılar dilerim.” dedi.

Karasu Belediyesi Judo Takımı sporcusu Metin Var da Sakarya’da düzenlenen şampiyonada altın madalya kazanmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, “22-23 Haziran tarihleri arasında Makedonya’da yapılacak olan Yıldızlar Balkan Şampiyonasına katılacağım. Bu şampiyonada ülkemi temsil edeceğim. Benim için en önemlisi olan Milli Takım hazırlık kampına davet edilmemdi.Bugünlere gelmemde desteği olan, yardımlarını bizlerden esirgemeyen Karasu halkına ve Sayın Mehmet İspiroğlu’na çok teşekkür ederim.” diye konuştu.