atilla-elik-kendi-kalesine-3-gol-atti-1

Sakarya – Karasu’da yeşil sahalarda benzerine az rastlanır bir olay yaşandı.

Karasu’da 2 takım arasında öyle bir maç oynandı ki gerçekten akıllara zarar sonuçlar ortaya çıktı.

Akıllara zarar olay, Karasuda yazlık sahiplerinin de destek amaçlı takip ettiği, Sakarya 1’inci Amatör Lig takımları Kuzuluk Ersoy ile Çamlıca Belde’nin karşı karşıya geldiği maçta yaşandı.

Karasu sentetik sahada Kuzuluk Ersoy- Çamlıca Belde takımları karşılaşmaya çıktılar ve maçın ilk yarısı Kuzuluk Ersoy’un 1-0 üstünlüğü sözkonusu idi.

İşte ne oldu ise bundan sonra oldu.

Kuzuluk Ersoy’un defans oyuncusu Atilla Elik, herkesin gözü önünde inanılmazı başardı ve kendi kalesine 3 gol atmayı başardı.

Karasu yazlık yerleşkesi sakinleri de dahil herkes şaşkındı.

Maçın ikinci yarısıydı.

Olay isim, Karasu ekibinin defans oyuncusu Atilla Elik’ti.

Karasu evleri sakinleri nefeslerini tutmuş bekliyorlardı.

Atilla Elik tam 48’inci dakikada kafayla kendi kalesine gol atarak skoru 1-1 yapmayı başardı.

Atilla 70’inci dakikada yine sahneye çıkarak kendi ile aynı ismi taşıyan kaleci Atilla’yı alt ederek kendi kalesine gol atarak durumu 2-1 yaptı. Aydın’la bir gol daha bulan Çamlıca Belde durumu 3-1 yaptı.

80’inci dakikada atilla yeniden sahada idi.

Atilla Elik ceza sahası içinde topu bir daha uzaklaştırmak istedi ancak 3’ncü kez kalecisi Atilla’yı mağlup ederek durumu 4-1’e taşımayı başardı.

Karasu ekibinden Selçuk skoru bu kez 4-2’ye çıkarmayı başardı.

atilla-elik-kendi-kalesine-3-gol-atti

Ancak, Aydın bir kez daha fileleri havalandırarak maçın skorunu 5-2 olarak sonuçlandıran skoru yazdırdı müsabakaya.

İlginç karşılaşma Çamlıca Belde’nin 5-2 galibiyeti ile son buldu.

Kendilerinin de olayın şokunu yaşadığı gözlenen Kulüp Başkanı Murat Kuruoğlu, 5-2 yenildikleri maçı değerlendirirken, oyuncusunun tarihe geçerek, kendi kalesine 3 gol atmasıyla ilgili olarak, “eşine az rastlanır talihsiz bir durum. Çıkartmak istedi attı, uzaklaştırmak istedi attı” dedi.

Karasu yazlık sakinleri maçın ardından yerele yaptıkları değerlendirmeler de, “Atilla Elik’i tebrik ediyoruz.bu maçta bir stoper olarak zoru başardı ve hat- trick yaptı.ancak bunu karşı takımın kalesinde yapsaydı, daha güzel olurdu. Ancak maalesef 3 golü de kendi kalesinde buldurdu. Nasip diyecek birşey yok, kedisinden Allah razı olsun, buna da şükür” diyerek tepkilerini ifade ettiler.