karasu-arsa-3

“Ben de bölgedeki yerimi almak istiyorum ve burada bir mekan edinmek istiyorum” diyen müşterilerimiz oldukça yoğun derecede kampanyalara rağbet gösteriyorlar.

Ekşioğlu inşaat karasu firmasının Dev metropol İstanbul’dan hafta sonları için Sakarya – Karasu’ya düzenlemiş olduğu organizasyon servisi ile ücretsiz karasu evleri turlarına katılım gerçekleştirip bu bölgedeki 48 projemizden birine talip olabilir ve hepsini inceleyerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Müşterilerin onlarca konut projesine gelip yerlerinde incelemesi, yaz kış demeden büyük bir rağbet göstermesi gerçekten takdire şayen.

Hatta bu bölgede ne denli tercih edilir sebep olduğununda yansıması.

Görüp değerlendirebilirsiniz, inceleyebilirsiniz, eşinizle dostunuzla paylaşabilirsiniz, bizlere referans olabilirsiniz, buralardan bir yer edinebilirsiniz.

Genel de gelen müşterilerimiz her kesimden ve çeşitli bütçe oranlarına sahip kimseler.

karasu-satilik-yazlik-daire

Kimi 3+1 soruyor kimi 2+1…

Ama çok tercih edilen bir daire tipi var ki o da karasuda 1+1 satılık yazlık.

karasuda 1+1 satılık yazlık hem herkese hitap ediyor hem de her keseye bütçeye.

karasuda 1+1 satılık yazlık aldığınızda hem küçük boyutlu da olsa bir yatırım yapmış oluyorsunuz, hem de tatil mekanı edinmiş oluyorsunuz.

Hatta karasuda 1+1 satılık yazlık tercihi öyle bir noktaya gelmiş durumda ki; gelen ve kararsız olan birçok müşterimiz “illa burada bir yerim olsun” diyorsa hiç yoktan bu tercihte o an için bulunabiliyor.

Çünkü karasuda 1+1 satılık yazlık seçenekler hem çok seçenekli hem de kolay karar verilebilnen bir daire tipi.

Şunu da üzüntü ile ifade edelim ki bu bizim elimizde olan bir şey değil!

Sizler bir müşteri olarak, Sakarya – Karasuda satılık daire fiyatlarının düşmesini beklerseniz, maalesef pek de iyi haberler ile karşılaşmazsınız.

Çünkü düşmüyor.

Ancak karasu göl evleri gibi kampanyalar olacak ki ancak o zaman lansman fiyatı ile bir proje açılsın da herkes çok cüzzi imkanlara daire bulsun.

karasu-gol-evleri-2

Karasu Göl Evleri

Karasu göl evleri alanında rakipsiz ve bir o kadar da karasuda 1+1 satılık yazlık seçenekleri ile dolu olan bir mekandı.

Mesela ekşioğlu inşaat Yeşil Vadi 5 sitesinde de aynı şekilde sadece karasuda 1+1 satılık yazlık tipi daireler var.

Bütün bu saydığımız hususlardan dolayı yatırım yapmayı bekleyip gözünüze kestirdi iseniz bir mekan edinmeyi,bu bölgedeki karasu satılık yazlık fiyatlarının düşmesini beklemeden ve hatta vakit kaybetmeden yatırım fikrinizi fiiliyata geçirmeniz.

Bu bizim sizlere özenle hatırlattığımız ve defalarca vurguladığımız tek tavsiyemiz bu vakit kaybetmeden yatırımınızı hayata geçirmeniz.

İzah etmeye gerek olmayan konu şu ki; bu memleketin adı Karasu ve bu şirin batı karadeniz ilçesi her geçen gün yeni bir projeyle anılıyor.

Mesela örnek isterseniz en küçük ölçekte şu artışı dahi örnek gösterebiliriz.

Karasu Yeni Mahalle mevkinde bildiğiniz turizm gezileri çerçevesinde yurtdışından ve yurt içinden tekn yelkenli ve yatlar büyük bir hızlı artış göstermekte ve bölgeyi rahatca keşfetmek için Sakarya Nehrine demirlemekte.

3-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

3. Köprü Yolu ve Kuzey Marmara Otobanı

Sadece 3. köprü yolu veya kuzey marmara otobanı veya Bmc fabrikasının gelişi veya Bmw fabrikasının gelişi veya karasu limanının hayata geçişi veya okul sayısında fakültelerin artışı veya karasu satılık yazlık projelerinin çoğalışı veya Bartın Adapazarı demiryolunun geçişi veya doğal güzelliği gibi konular değil, pek çok meseleden dolayı büyük bir inkişaf yaşanmakta bu bölgede.

Dilerseniz daha çok sayabilirdik son paragrafı ama artık bizlerde diğer maddelere geçmeyelim dedik.

Diğer yatırım maddelerini de bizlere uğradığınızda kafanızı ağrıtarak, taramalı tüfek gibi sayabiliriz. 🙂

karasu-limani

Burası Sakarya – Karasu!

Burada yeni bir hayat doğdu ve oldukça hızlı büyüyerek genişliyor.

Ve Ekşioğlu inşaat karasu firması olarak yatırımlarımız bu bölgede bu coğrafyada bu mevkide yükselmeye devam ediyor.