karasu-evleri-3

Karasu’da son zamanlarda en çok değer kazanan yatırım aracı karasu yazık ve satılık karasu evleri projeleri.

Bölgeye dair yatırımlar sürekli arta dursun, bu mevkiye dair gerek müşteri bazında gerek ise firma bazında yatırım maksatlı akınlar sürüyor.

Özellikle sorulan sorulardan biride şu:

karasu yalı mahallesi satılık daire

Evet yanlış duymadınız, bu alanda yalı mahallesine dair çok daire soruluyor ve isteklisi çok.

Çünkü Karasu Yalı mahallesi çok gelişmiş ve hatta pek çok yere çok yakın bir muhit.

Özellikle bireysel müşteri olarak gelen kişiler burayı bildiklerinden çok talepkar bir davranış sergilyorlar.

karasu-limani

Sakarya nehri ile bilinen Yeni mahalle ve civarına yakın.

Denize yakın ve merkezi bir konumu var.

Yatırımcı bir davranış sergilemek isteyen herkes daha oturmuş bir nevkiyi tercih edebiliyor.

Bundan dolayıda Yalı mahallesi merkezi konumu ve karasu sahil park ve çarşı civarına yakınlığı ile de tercih edilebilyor.

Eskiden bu zamana kadar yatırımcıların bireysel bazda hareketlerini irdelediğimizde, hangi mevki olursa olsun bölge civarında, karasu satılık yazlık yaşam alanlarının tercih edilebilinirliğini sorguladıkları pek çok konuda hep artı değerleri gördüklerine şahit olduk.

3-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

3. Köprü Yolu ve Kuzey Marmara Otobanı

karasu satılık daire projeleri her ne kadar yazlık diye markalaşsa da, kışlık kullanıma çok uygun olup bölgede yükselen yeni yaşama göre şekillenmiştir.

Karasu evlerine değer biçmek son zamnlarda oldukça daha da zorlaşsa da fiyatlar sürekli güncelleniyor.

Şunu söylemek çok basit: “ama altı üstü bir daire, neden ?”

Lakin bu söylemin cevabı bu soru kadar basit değil ve oldukça derin.

Yurdumuzun genelinden herkesime ve her bütçeye uygun ödeme koşulları ve karasu satılık daire seçenekleri ile bu şirin batı karadeniz ilçesi adeta bir yatırım merkezine dönüştü.

karasu-satilik-yazlik-1

karasu satılık daire seçeneklerini herkes görüp bir karara varırken firmasal bazda pek çok yatırım sahası hizmete sunulmuş durumda.

Yollar geliyor mesafeler kısalıyor zamandan tasarruf ediliyor ve firmalar karasu limanı’nın açılışı ile ile buraya akın ediyor.

Özellikle 3. köprü yolunun bu tarafa bağlanması ve direkt bir yol olarak ulaşımın sağlanması burada kalıcı bir yaşamada göz kırpıyor.

E hal böyle olunca bu tür yatırımlardan bölgedeki konut fiyatlarıda, arsa paylarının yükselişi ile çok büyük artı değer kazanıyor.

Ancak bu artı değer hem yatırım bazında hemde firma bazında.

Çünkü şöyle bir durumu düşünün.

Bu yol yapımından önce karasu evleri projelerine ulaşmak 2 saatlik bir zaman dilimi ile hesaplanırken şimdi ise 3. köprü yolunun bu mevkiden geçişi ile varış 1 saate kadar düşüyor.

Zaman geçtikçe buradaki projeler ve yatırımlar ile daha fazla değer kazanacağına kesin gözü ile bakılan bölgeye karasu satılık yazlık projeleri damga vurdu.

Büyükşehirlerde gördüğünüz lüks havuzlu bakımlı ve güvenlikli sitelerde yer alan pek çok karasu evleri dairelerine her şekilde uygun ödeme koşulları ve cazip seçenekler ile ekşioğlu inşaat karasu firmamız tarafından sunulan kolaylıklar sayesinde sahip olabilirsiniz.

eksioglu-insaat-karasu-evleri-21

Mesela şu sıralar bitmiş projelere 24 ay senet imkanı tanınıyor.

Özellikle karasuda 1+1 satılık yazlık ve dairelerde müthiş kampanyalar her kesim ve keseye yönelik hitap ederek müşteriler ile buluşuyor.

Bölgenin kazandığı ivme sadece yatırım amaçlı değil aynı zamanda tatil potansiyeli açısından da muhteşem doğal güzellikleri ile ön planda kalmayı başarıyor.

Karasuda konut yatırımları işte bu tatil biçimine göre hizalandırılmış ve aynı zamanda bölgenin çehresine uygun olarak döşenmiştir.

Artık bir tatil merkesi olarak dikkat çeken bu alan Sakarya’nın en meşhur mevkisi.

Karasu’da gayrimenkul sahasında bu kadar gelişme yaşanırken, büyük alanda yatırımlar yapılırken, her geçen gün eksiksiz tamamlanan yüzlerce yeni tesis ve projeler gün yüzüne çıkarken düşünün ki eğitim alanında bölge adeta büyük değişim geçiriyor.

Sağlık meslek lisesi, fen lisesi, sakarya üniversitesine bağlı meslek yüksek okulu ve anadolu liseleri gibi pek çok kuruluş burada yer buldu.

karasu-anadolu-kiz-meslek-lisesi

Şimdi yine daha farklı alanlarda meslek liselerinin açılması planlanırken bölgeye hakim olan otomotiv sektörüne ilişkin yeni sahalar her daim eğitimede ihtiyaç duyuyor.

Bu alan biçilen böyle bir kaftan sa var tabi.

Hangi açıdan düşünürseniz düşünün!

İster tatil ister yatırım!

Karasuda yeni bir yaşam yükseliyor.

, bütün yeni gelişmeleri internet sitemiz www.karasusatilikyazlik.gen.tr adresinden takip edebilirsiniz.