Karasu-Denizkoy-satilik-yazlik-arsa-1

Karasu-Denizkoy-satilik-yazlik-arsa-1

Bu zamana kadar yoğun çalışmalar sonucu onbinlerce kişiyi karasu – kocaali ve ekşioğlu starhill İzmit evleri projesi çerçevesinde ev ve işyeri sahibi eden firmamız Karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri ile her geçen gün yeni seçenekleri sizler ile buluşturmayı kendine amaç edinmiş olarak yoluna dev adımlar ile devam etmektedir.

Karasu satılık daire çerçevesinde pek çok yaşam alanı projesi değer kazanıyor, sahibi olana kazandırıyor.

Burada liman var

Burada yeni bir kışlık yaşam yükseliyor

Burada 28 kmlik bir sahil ve dünyaca ünlü doğal kumdan oluşan termal özellikli şifalı 28 kmlik bir kum plaj var.

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-daire

Sakarya – Karasu – Denizköy

Burada depreme dayanıklı bir zemin ve buna uygun güvenli standartların üstünde temel sistemleri çerçevesinde en uygun ödeme koşullu en modern mimari ile dolu dizgin yaşam alanları var.

Sakarya – Karasu doğal güzellikleri ile pek çok gelişimin modernizesinde sizlere harika bir yaşamı sunuyor.

Karasu satılık daire çerçevesinde genel itibari ile sunulan mimarilerden ve de çizimlerden farklı olarak sunduğumuz sizlere özel beğeninize uygun projeler her daim takdir gördü ve ivedi bir şekilde talep görerek sizlerden memnuniyet cevapları aldık.

Şimdi yeniden yeni projeler ile karşınızda olacağımızın müjdelerini verebiliriz.

karasu-sahil-park

Çünkü karasu evleri her yıl 700 bin insan hareketliliğin merkezi olmuş durumda tabi bunda Dev metropol İstanbul’a yakınlıkta çok önemli bir rol oynuyor.

Tabi bir diğer ölçüde şu müşteri memnuniyetindeki kıstaslardan;

Burada yer alan veya yükselen projelerin, ister topraktan olsun ister yapılı vaziyette bitmiş proje olsun hemen değerleniyor olması hemen satılabilmesi ve hızlı bir ivme ile terci edilebilirliğinin yüksek oluşu.

Saydıklarımız en önemli unsurlar.

Emlak projeleri konut anlamında çokca parçaya ayrılabiliyor.

Mesela kimi tek bloklu havuzsuz apartmanları tercih ederken kimileri ise karasu havuzlu siteler çerçevesinde olan çoklu blokları tercih edebiliyor.

karasu-eksioglu-city-10

Ekşioğlu City Projesi

Aldığınız mekanın değerlerinin kendinden her sene yükselişini görmek kişileri biraz daha rahatlattığı gibi aynı zamanda büyük bir tatmin ve memnuniyet duygusunu da berberinde getiriyor.

Yine şu ifade edilebilir ki alınan daireler pek çok memnuniyetin birleşmesi ile sizlerden bizlere tekrar bir referans olarak geri döner iken, karasuya gelen yerli yabancı yatırımcı kitlesi de hızla artıyor.

Tabi bu da bölgenin kalitesini daha da arttırıcı gelişmelerin vesilesi haline geliyor.

İşte içinde bulunduğumuz bugünlerde özellikle de bireysel yatırımcıların tam da karasu satılık daireleri değerlendirebileceği ve gündemine alabileceği bir süreç.

Karasu satılık yazlık projelerinden bir mekan edinmek isteyenler hangi çerçevede düşünür ise düşünsün her daim kazançlı çıkıyor

Ama ne kadar geç kalınıyor fiyatlar da bir önceki dönemden daha farklı olarak karşımıza çıkabiliyor.

Acarlar-Longozu-4

Sakarya’nın bu güzide mevkisi kıyı şeridi ile müsemma olduğu kadar aynı zamanda muazzam bir yatırım sahası ve muhteşem bir ticari rota olarak konum itibari ile göz dolduruyor.

Karasu bugün gelinen durum itibari ile iştiraklerin sürekli arttığı ve istihdam ile birlikte kışlık kalıcı yatırımın sürekli büyüme gösterdiği bir alan…

Bu da bilindiği üzere konumun tanılırlığını arttırdığı gibi aynı zamanda konut yatırımcılarına oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

Şu ifadeyi de kullanmak mümkün bu bölge için; sahip olduğu değerlere rağmen , artışlara rağmen hala ucuz, her geçen gün doğan yeni bir yatırımın hayata geçmesine rağmen uygun nitelikteki fiyatlarla ön plana çıkıyor.

Burada BMC ve ASELSAN gibi pek çok iştirak faaliyetinde bulunan kamu ve özel şirket bulunuyor.

Turizm cenneti olan Türkiye genelinin saklı güzelliği olması ile tanınan bu memleket herkese ayrıcalıklı fırsatları en uygun bütçe ile çok çeşitli ödeme seçenekleri ile yatırım kapılarını aralıyor.

karasu-sahil-park-1

Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi

Ülkemizde hem tatil hem de yatırım amaçlı değerlendirilebilinecek yer veya konum çok ama çok az.

Yok değil ancak nadir demek mümkün.

Karasu evleri yurt genelinde konum olarak ticari bir yol güzergahında bulunan nadir yatırım araçlarından.

Bugünün değerleri ile baktığımızda Antalya geneli sadece tatil anlamında değerlendirilirken ege kıyıları için de aynı durum sözkonusu.

3.-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

Ancak Sakarya ve civarı için hele hele ki faaliyette bulunduğumuz Karasu tatil ve yatırım amaçlı alınabilinecek konutların oldukça uygun olduğu ve aynı zamanda da bir ve beraber olarak düşünüldüğü nadide lokasyonlardan…

Ekşioğlu inşaat karasu firması olarak sizler için sadece kocaali satılık yazlık veya izmit satılık daire alanında değil aynı zamanda karasu denizköy satılık yazlık çerçevesinde de çalışmalarda bulunarak fizibilite faaliyetlerini yürüterek yeni proje çalışma sahalarını araştırmaktayız.