karasu-satilik-yazlik-3

Sakarya – Karasu’ya İstanbul’un arka bahçesi deniliyor.

Çünkü çok yakın ve 3. köprü yolunun, Kuzey Marmara Otobanına bağlanması ile daha da yakınlaşıyor.

Bu unsur, bölgenin her açıdan gelişimini olumlu yönde etkiliyor.

Karasu için gerçek bir tatil cenneti tabirini kullanabiliriz.

İşte bu fırsatı dahada geliştirmek isteyen firmalar söz konusu ve bu alanda devasa yatırımlar yapılıyor, karasu evleri kazandırıyor.

Ekşioğlu İnşaat karasu firması olarak, 1999 yılında bu güzide bölgede inşa sahaları kurarak, atılımlarına başlamış ve karasu havuzlu site alanında yaşam alanlarını yükseltmeyi başarmıştır.

eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-10

Sadece Sakarya – Karasu’da 15 binin üzerinde konut yapıp teslim ettik.

Ekşioğlu karasu evlerini, bütün reklam alanlarında yıllardır hemen herkes farkediyordu ve bu da bölgenin bilinmesinde ciddi rolü olan bir faktördür.

Ayrıca karasu evleri markasının doğmasına da neden olmuştur bu faktör.

Ekşioğlu İnşaat karasu, yıllar yılı bu süreçte yazlıklar ile ilgili olarak ciddi ödeme kolaylıkları sağlamış ve karasu yazlık anlamında herkese, her bütçeye önem veren farklı kampanyaları da piyasaya sunmuştur.

sakarya-karasu-bankalar-2

Bu bağlamda karasu yazlık alanında en etkin slogan olan ve herkesin bildiği, “10 bin peşin hemen taşın” ifadesi önemli kampanya vurgularından biridir ve bu yöntemle pek çok insan, yediden yetmişe her kesim karasu yazlık ev sahibi olmuştur.

Karasu satılık yazlık alanında gerçek bir kampanya olan, 10 Bin peşin hemen taşın, bu zamana kadar çok rağbet gördüğü gibi, aynı zamanda bu ilgiyi sürekli arttıran ayrı bir unsurdur.

Dev Metropol İstanbul’daki firmalar, her ne kadar daha önce az peşinat ile verilen karasu satılık yazlık projelerine çekinceli de baksalar ödeme koşulu yöntemlerine ilişkin, şimdilerde kendileri de aynı yöntemi uyguluyorlar.

Ekşioğlu inşaat Karasu’da 10 bin TL’ye sahip olan herkesi karasu evleri projelerinin birinden daire sahibi yapmayı başarmıştır.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-yesil-vadi-1

Konuya ilişkin firma yetkilileri genelde şu ifadeleri kullanırlar.

“karasu satılık yazlık ve daire projelerinde bizler firma olarak sadece gelir seviyesi yüksek kişileri değil,aynı zamanda gelir seviyesi düşük bireylerin de, bu imkanlardan faydalanmasını istediğimizden, özellikle karasu evleri projelerinden kısıtlı olanlara da hitap etmeyi amaçlıyoruz” diyerek, konut satışında bir anlayışı yıkmayı başarmıştır.

Ödeme koşulları dönem dönem yeni güncellemeler ile daha kolay hal alabiliyor.

Firmamız şimdiler de bütün dairelere 24 senet kampanyası getirdi.

Özellikle kriz zamanlarında büyümenin daha kolay olduğu ortamlarda, bunu fırsat bilen müşterilerimiz için, 0 faizle, vade farkı olmadan 24 ay elden senet imkanı ise, gerçekten akıl almaz bir olay.

Çünkü karasu satılık yazlık daire kampanyaları genelinde artık hep kredi seçeneği kullanıldığından, senet ile ödeme yöntemi çok kalmamıştı.

Hele ki güvenilir firmaların yaptığı garantili karasu evleri projelerinde.

sakarya-karasu-bankalar-3

Herkesin sıradan ve olağan bir şekilde, bir kısmı peşin olmak üzere geri kalanı kredi mantalitesini rafa kaldırmıştır.

Bu ödeme şeklinin yerine “0 faiz vade farksız elden senet” mantalitesi çerçevesinde, yine elbette dileyene konut kredisi imkanı da var.

Karasu evleri projelerinde sunulan seçenekler arasında ödeme koşulları çerçevesinde, dileyene sıfır faiz vade farksız elden senet imkanları çeşit çeşit ödeme kolaylığı sağlayan yöntemlerle sunulmuştur.

Ekşioğlu inşaat Karasu evlerine yatırım her zaman kazandırıyor.

Senede 4 dönem zam gören yani fiyatı yükselen karasu satılık yazlık projeleri, elbette sadece yazlık mantığında yapılmamıştır.

eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik

Bu konuda firmamız alenen bir öngörüde bulunmuş ve bu alanda karasu yazlık daireleri, kışlık olarak kullanıma elverişli yapmıştır.

İstanbul ile Karasu arasındaki mesafe şu an için 180 km olabilir.

Buda karasuda yazlık sahibi bir kişinin evine tam tamına 2 saatlik bir mesafenin ardından ulaşması demektir.

Şimdiler de bu süre 85 km’ye, düşüyor.

Yani karasu evleri 1 saatlik bir mesafe de olacak.

Tabi karasu satılık yazlık daireler için her zamanki ifademizi burada da, tekrar edeceğiz.

3-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

3. Köprü Yolu ve Kuzey Marmara Otobanı

Ulaşım mesafeleri kısaltır, yatırımları artırır, karasu evleri prim yapar.

İşte bu durumun karasu satılık yazlık projelerine yansıması da aynen böyle olacak ve kışlık kullanıma da hazır olan yazlık evler, yüzde yüz prim yapacak.

Bölgedeki izlenimlerimiz sadece yukarıda bahsedilenler ile sınırlı değil.

Sakarya Karasu’da şu an için eksiklerin giderildiği ve yapımı tamamlanan Karasu Limanı çalışması, bölgede farklı ve karlı rüzgarların şiddetini daha da arttıracak.

Liman karasu satılık daire ve evlerin değerine değer katacak ve varolan veya satın alınan karasu evlerinin fiyatlarını da 2 ile çarpacaktır.

Bu yatırımları sıralamayı sürdüreceğiz ama karasu evlerini yükselten gelişmelere bir iki cümle ile değinmek istiyoruz.

Bahsettiklerimiz ile beraber kesinleşen yatırım alanlarının haricinde bölgeye, turizmi bozmayacak şekilde, 4 adet daha büyük fabrika kuruluyor.

Unutmayın bahsedilenler sadece en gözününde olan yatırımlar.

Hal böyle iken, bahsettiğimiz yatırımların gerçekleşmesinin ardından, karasu evleri istesek de istemesek de çok daha fazla değerlenecek ve karasu satılık yazlık daire fiyatları daha da artacak.

Bu bir realite!

Bunun gerçekleşemeyeceğine dair bir öngörüde bulunmak oldukça imkansız.

Ekşioğlu inşaat Karasu sizler için yükselttiği yaşam alanları yatırımlarının bir çoğunu, en merkezi konumlarda ve esaslı lokasyonlarda yapıyor.

Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki karasu evleri her daim kazandırıyor!