kocaali-kadinlar-plaji-4

Diler yatırım diler tatil.

Eğer bir mevkiden bir mekan edinmeyi amaçlıyorsanız bütün seçenekleri masada görmeniz gerekiyor.

Amaç ne olursa olsun!

En doğru seçeneği en düzgün tercihi yapabilmek çok önemli.

Sakarya Karasu bu tercihleri yönlendirmede en güzel örnek mevkilerden biri.

Son zamanlarda İstanbul dışında konut edinme araştırmalarında başı çeken bölge, karasu satılık yazlık ifadesi ile ön plana çıkıyor.

Eğer burada bir tercih göz önünde bulunduruyorsanız, hem yazlık sahibi olabilecek ve hemde yatırımda bulunmuş olacaksınız.

Toplu konut çeştileri arasında her türden yaşamsal unsurların bulunduğu ve gereksinimlerinizi gidermeye yönelik şekillenen Karasu satılık yazlık sahibi olmanın keyfi sizlere pek çok olumlu faktör ile sonraki yılar geri dönüyor.

sakarya-eksioglu-demirkapi-konaklari-5

İnşa alanında faaliyet gösteren ve bu zamana kadar 50. projeyi de geride bırakmaya hazırlanan firmamızın kredibilitesi yüksek olduğundan ödeme koşulları gamında sizlere çok çeşitli çok yönlü her keseye diyebileceğimiz türden tercihleri sunabiliyor.

Özellikle topraktan seçenekler daha fazla tercih edilirken, şimdilerde hazır ve bitmiş pek çok seçeneğimiz mevcut

karasu evleri bağlamında değerlendirilen ve bir kopyadan öte özgünlük ile meydana getirilen bina ve sitelerimiz kalite açısından da tüm testlerden geçmiştir.

Hatta şu aklınızda bulunsun ki: arada herhangi bir şekilde komisyoncu olmadan, emlakçı bulunmadan araya aracı sokmadan gönül rahatlığı ile bizler ile iletişime geçebilir ve almak istediğiniz karasu yazlık tipi ev tercihinizi danışabilirsiniz.

Çünkü firma olarak bizler yalnızca kendi ekibimiz ile çalışırız.

karasu-satilik-yazlik

Ekşioğlu inşaat karasu firması olarak bizler yalnızca ama yalnızca müşteri memnuniyeti çerçevesinde doğrudan diyalog kurmayı arzu eder ve firmamız bünyesinde yalnızca bize çalışan ekibimiz ile sizlere ulaşırız.

Bir diğer konu yukarıda bahsettimiğiz seçenekler ile alakalı.

Ödeme seçenekleri malumunuz odur ki herkesin en önemli güncesi.

Ve bizler firma olarak sizler ile direkt olarak kurduğumuz ileteşim gibi, beğendiğiniz daire hususunda da direkt kendi ödeme sistemlerimizden de faydalandırıyoruz.

Elbette banka kredisi kullanabilirsiniz.

Elbette farklı şekiller de veya peşin veya daha farklı aklı gelmeyen bir yöntem ile hatta bir başka değer ile takas ile dahi karasuda yazlık sahibi olabilir, daire alabilirsiniz!

karasu-arsa-3

Ancak bizler sizlerin bize duyduğu güvenin aynısının bir yansıması olarak, ödeme şekli açısından bizi tercih eden müşterilerimize aynı zamanda uzun vadeli taksitli seçeneklerde sunuyoruz.

Elbette sıfır faiz ve vade farkı olmadan…

Ancak şartlar her geçen gün daha değişiyor.

Örnek geçtiğimiz dönem karasu ekşioğlu inşaat olarak tam 40 ay kampanyamızı gerçekleştirmiş ve bu noktada büyük yoğunluk yaşayarak, pek çok projemizin oldukça yoğun rağbet gördüğünü farketmiştik.

Sizler de bu tercihinizi elden ödemeler ile yapabilir ve kredi çekmeden banka ile muhatap olmadan karasu satılık daire sahibi olabilirsiniz.

Böylelikle sizler de hem geleceğe dair muhteşem bir yatırım ile adım atmış olacaksınız hem de keyifle her yaz dönemi muazzam bir tatile kavuşmuş olacaksınız.

Dev metropol İstanbul’da konut fiyatları milyon liralar ile ifade edilirken Sakarya’nın kuzey kıyı kesimi sizler içinde muhteşem bir tercih olacaktır.

karasu-satilik-yazlik-daire-4

Her ne kadarda makalelerimiz de karasu satılık yazlıklar diye ifade edilse de burada yükselen tüm ev mekanları ve yaşam alanları aynı zamanda kışlık kullanıma da uygundur.

Bütün projelerde doğalgaz mevcuttur.

Tercihini 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 – 5+1 hatta ve hatta dublex seçeneklerden de olabilir.

Ama havuzlu ama havuzsuz bütün tercihlerinize cevap verebilecek daire portfoyümüz ile sizleri karşılıyoruz.

Sitemizden sizlerde pek çok güncel gelişmeyi takip edebilir ve yatırım haberlerini detayına kadar inceleyebilirsiniz.

bmc-sakarya-karasu-3

Otomobil sanayinden tutunda savunma sanayine kadar pek çok firmanın gözü burada.

Sakarya’nın Karadeniz kıyısı her açıdan gün geçtikçe daha çok değerleniyor ve daha güncel gelişmelere sahne oluyor.

Mesela şimdilerde Karasu evleri sahipleri marina projesini konuşuyor, plajları her sene mavi bayrak alıyor, siteler her daim 24 saat güvenlikli ve havuz keyfi ile gelişmişlik birleşiyor.

Karasu satılık yazlık projeleri için sizlerde şartları kendi lehinize dönüştürerek en kestirme yollardan bizlere ulaşarak bu güzide memlekette bir ev sahibi olabilir ve gelecek nesillere harika bir yatırım bırakacağınıza emin olabilirsiniz.