karasu-satilik-yazlik-daire-3

Karasu satılık yazlık projeleri gerek bireysel gerek firma bünyesindeki yatırımcılar tarafından büyük rağbet görüyor.

Bu şirin batı karadeniz ilçesinde karasu sahil kesimine yürüme mesafesinde bulunan pek çok karasu satılık yazlık daire projesi gerek tatil gerek yatırımcının ilgisini çekiyor.

Bu unsur hem doğru ve karlı bir lokasyonda yatırım ve tatil fırsatını aynı anda sunuyor.

Tatillerini en keyifli halde sınırsızca yaşamak için bu konuda bir karar veren bir tercihte bulunan çok insan var.

Amaçları karasu evlerine misafir olup tatilin keyfini sunmak olan vatandaşlarımızın sonralarında karasu satılık yazlık projelerini araştırdığını görüyor.

Ankara – İstanbul – Düzce – Bursa – Eskişehir’den birçok vatandaş, gerek yatırım gerek ise yatırım maksatlı Karasu’da yazlık babında yüzlerce farklı konut projesi ve bu yaşam alanlarını yükseltmeyi kendine amaç edinen pek çok inşaat şirketinden bir yer tercihinde bulunmaktadır.

karasu-limani

Bu bölgede pek çok firma faaliyet gösterirken, bireysel bazda yatırımcının tercihi en güvenilir firmalar oluyor.

Bu firmaların genelde güvenilir olup olmadığını araştıran müşteriler bölgede yatırımcıların en çok talep gösterdikleri ve en çok projeye sahip olanlarını seçiyor.

Mesela bölgede 50. karasu satılık daire yaşam alanı projesini geride bırakanlar kuruluşlar mevcut.

Bölgenin en eski inşaat şirketleri genelde en köklü firmaları oluyor.

Haliyle bu firmalarda arkalarındaki kalfa ve usta gücü dahil, geride bıraktıkları karasu evleri yaşam alanı projeleri ile anılıyorlar.

Firmalar genellikle ama bireysel ama şirket bazındaki toplu alımlarda yatırımcıların talep ve beklentilerini karşılamaya yönelik karasu satılık daire ve konut projelerini inşa etmekle kalmayıp aynı zamanda satış sonrası geri hizmeti aksatmıyorlar.

karasu-marina-5

Karasu Limanı – karasu sahil ve çevresi, karasu 32 evler ve Yenimahalle bölgelerinde yükseltilen karasu satılık yazlık yaşam alanı projeleri ve yazlıklar firmaların en çok rağbet gören bölgelerinde yapılandırılmaktadır.

Taleplerin yoğun olarak şekillendiği Karasu 32 evler bölgesi merkezi bir konumd a kalablık bir popülasyona sahipken, Sakarya Karasu Yenimahalle semti ise sakinliği ve Sakarya Nehrinin eşsiz ortamını yaşamak isteyenler için daha uygun olup harika projeleri barındıran bir mevkidir.

Bu arada şu bilinen bir gerçek ki; Her ne kadar karasu satılık yazlık ifadesi ile anlısada buradaki yaşam alanı projeleri, evler aynı zamanda kış yaşamına da uygundur.

eksioglu-insaat-karasu-1

Çünkü bölgede doğalgaz mevcuttur.

Karasu satılık yazlık projeleri bu şirin batı karadeniz ilçesinin her mevkinde tek tek ve özenle inşa edilmeye devam ediliyor.

Karasu satılık daire ve ev projelerinin hepsinin tamamı, denize yürüme mesafesinde olup, sınırsız tatil ihtiyacını karşılayan ve ender doğal güzellikleri görme imkanını sunan bu bölgede, huzur ve dinlence ile geçireceğiniz zamanı, ve büyükşehirin yorgunluğunu atmanıza dair mükemmel bir mevkide yükseldi.

Bu yörede faal halde olan pek çok kuruluş, oldukça uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarla satışa sunduğu karasu satılık yazlık projelerini müşterilerin genel isteklerinden elde ettikleri talepler çerçevesinde şekillendiriyor ve çok seçenekli, her bütçeye uygun ödeme şekilleri ile piyasada tutuyor.

Öyle ki bireysel bazda dahi yatırım amaçlı hareket eden kişiler karasuda yazlık isteklerine belirlenmiş bir peşinatın ardından, geri kalanını senet seçeneği ile gerçekleştirebiliyorlar.

Karasuda satılık yazlık projeleri için kimi firma 24 ay taksit seçeneği sunarken kimi firma ise daha fazla aya yayarak taksitli seçim yapmalarını sağlayabiliyor müşterilerinin.

Tabi burada önemli olan bir diğer konuda, “her keseye hitap eden uygun ödeme koşulları” derken, ne kadar peşinat istenildiği.

Bazıları 36 ay kampanyaları ile reklam yaparken alacağınız karasu yazlık projesinin yüzde 50’lik kısmını peşin isteyebiliyor.

Bu oran kimi firmada yüzde 40, kimi firmada ise yüzde 20.

Senet seçeneğinin yanı sıra müşteri olan bir çok vatandaş, “ben kredi alacağım, böylelikle bana 120 ay vade ile bir ödeme fırsatı oluşacaktır” diyebiliyor.

sakarya-karasu-bankalar-5

Banka yolu ile 120 ay gibi bir ödeme planı çıkması dolayısı ile oldukça sağlam satış anlaşmaları yapılabiliniyor.

Baştada söylediğimiz gibi firma bazında arka plan ve geçmiş oldukça önemli.

Bu güvenilirlik unsurunu da ön plana çıkartıyor.

Karasu’da yeni bir yaşam herkesce malumdur ki çok hızlı yükseliyor.

Bu mevkide şu an için yaz kış yatırım amaçlı genel bir talep patlaması var ve ödeme koşulları uyarınca herkes bir seçenekte bulunabiliyor.

www.karasusatilikyazlik.gen.tr