karasu-arsa-3

Kış mevsiminin gelişi ile birlikte Sakarya Karasu daha farklı bir kartpostal görüntüsüne kavuşurken, bölge genelindeki yenileme çalışmaları hızlandı.

Lakin bu yenileme veya restore çalışmalarının sürdürüldüğü bir ortamda dahi, yatırımcılar ve turizimcilerin uğraşları sürüyor.

Bölgeye gelerek karasu satılık yazlık projelerini gezen müşterilerin en çok üzerinde durdukları konu ES kuralı dediğimiz, esnek ödeme koşulları ve sorunsuz sağlam bir yapı…

Tabiki bölgede her türlü satılık yazlık – emlak – konut sektörü alanın pek çok faaliyet var.

Ancak müşteri memnuniyeti, bir karasu evleri projesi için çok önemli.

Çalışmalar büyük bir yoğunluk ile sürdürülüyor ve inşa firmaları bu bölge de karasu satılık daire ve yazlık projelerine önemli ölüçüde ivme kazandırdı.

Esnek Ödeme koşulları ifadesi karasu satılık yazlık projeleri için pek çok seçeneği barındırabilir…

Şöyle bir durum sözkonusu ki; gelen müşteriler karasu havuzlu site pojelerini gezdikten sonra eğer bir karar kıldılar ise beğendikleri projede herhangi bir dairede, bu kez masaya oturuluyor…

Orada başlanıyor ödeme seçeneklerinin konuşulmasına, müşterilerin 7 koldan baskısına ve satış müdürünün projenin özelliklerini ifade etmesiyle olan savunmasına şahit oluyorsunuz…

Lakin masaya gelindiğinde beğenilen karasu satılık daire yaşam alanı için en çok talep edilen konu fiyat esnekliği…

Bu konu da müşterilerin bütçelerine göre bir ayarlama yapılıyor ve fiyatlar çok değil belki ama koşullar katbe kat esnetilebiliniyor.

karasu-gol-evleri-2

Karasu Göl Evleri

Mesela bazı müşterilerimiz beğendiği karasu evleri dairesi için şu teklifte bulunuyor:

Örnek: daire 1+1 tipi ve fiyatı 120 bin tl.

Müşteri : “ ben 10 bin peşin verdiğimde geri kalan 24 ay taksitli seçenek 4.583 bin tl gibi bir rakama geliyor aydan aya. Bunun yerine şöyle yapalım ben size 6 ay veya 12 ay boyunca 2500 tl veya 3500 tl düzeyinde ödeyim, geri kalanı krediye bağlayalım….

İşte bu bir ödeme yöntemi ve karasuda yazlık sahibi olma yöntemi

Bu ve benzeri daha pek çok seçenek konuşabilniyor masada, karasu satılık daireye karar verildikten sonra.

Bir diğer unsur, yarısı peşin yarısı kredi – yarısı peşin yarısı senet – yarısı kredi yarısı senet seçenekleri de konuşulabiliniyor şu tarihlerde…

karasu-evleri-3

Şimdi bir diğer konuyu da gündem edelim…

Sağlamlık !

Sağlamlık denilince müşterilerin aklına bina kalitesi gelebilir ancak karasu satılık daire seçeneklerin yapımından katlarına kadar zaten bir kalite mevcut ve hepsi radyan temel + İstanbul’da plazalara kullanılan beton tipi kullanılmaktadır ve en sağlam zemin özelliği vardır…

Ancak sağlamlık unsuru her açıdan geçerlidir.

Mesela firma bazında sağlamlık demek; kredibilitesi yüksek ve referansı yapılarıyla + alıcı müşteri ordusu ile müsemmalık açısından önemlidir.

Şimdi düşünün ki karasu satılık daire seçeneklerinden sizlerde faydalanmak istiyorsunuz ve bir karar verdiniz.

Ve size sunulan fiyatlar dahilinde firmaya güvenerek “bu ucuz bunu tercih edeyim” veya “bunun ödeme koşulları daha cazip” dediniz.

Peki sonrasında ?

İşte burada firmanın sağlamlığı dediğmiz, güvenilirliği devreye giriyor.

eksioglu-insaat-karasu-evleri-2

Şimdiden gözünüzü korkutmayalım ama ucuz diye tercih edip iskan sorunu yaşayanlar mı dersiniz, her yaz tadilat ile uğraşanlar mı dersiniz, satmaya kalkıp mevkiden dolayı elinde kalanlar mı dersiniz, sonrasında kendilerine satılan dairede belirtilen özelliklerin olmadığını görenler mi dersiniz….Daha neler neler!

İşte bundan dolayı karasuda yazlık alanında 50. projeye doğru koşan firmamızın öneminden bahsetmemiz gayet doğal.

Gelin sizler de bahsettiğimiz bu sorunların hiç birini yaşamadan Karasuda yükselen yeni yaşama ortak olun.

Bölgesel bazda Karasu’da yazık ve satılık karasu evleri yaşam alanlarına dair yatırımlar sürerken, pek çok etken ama bireysel ama firma bazında büyük bir güruhu, bu şirin batı karadeniz ilçesine çekmeye devam ediyor.

Karasu Satılık Yazlık Projelerde ES Kuralı: Esnek Ödeme Ve Her Açıdan Sağlamlık her açıdan çok önemli,

karasu-limani

Amacınız ister yazları tatil yapmak olsun, İster gelecek için bir yatırıma imza atmak olsun, Sakarya – Karasu yükselen profili ile sizleri yeni bir anlayışa ve yeni bir yaşama davet ediyor.