karasu-limani-1

karasuda satılık yazlık arayanların sayısı günden güne artarken, aynı zamanda bölgede yükselen işgücü açığıda burada kalıcı bir popülasyonuda beraberinde getiriyor.

Çünkü Karadeniz bölgesi ve Marmaranın yeni ticaret rotası, yerli turizmin merkezlerinden biri olan Karasu’dan yükseliyor.

Bunun bir sebebi var, ve bu sebebin adı: KARASU LİMANI.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yetkilileri, Karasu Limanı konusunda 21 Ağustos’ta imzaları kaleme almıştı.

karasu-limani-viking-plani

Bölgede yapımına hız verilerek artık kullanıma açılan liman karasuda satılık daire piyasasınıda derinden etkilemesi kaçınılmaz oldu.

İstanbul ve Körfez lojistik yük sahası Karasu limanı ile dahada rahatlayacak.

Doğu bloku ve Karadeniz ülkelerine yine Karasu limanından gönderim yapılacak…

Yine asya ve ortadoğu bölgelerine buradan transt mal gönderilerek daha kestirme, yeni bir ipek yolu misali Güzergah açılmış olacak.

Işte karasu evleri bu açıdan oldukça büyük öneme haiz.

Buraya kadar aktardığımız bilgiler, ticari katkı anlamında tamam ancak liman turizm açısından da Karasu’yu merkes yapacak noktalardan.

karasu-eksioglu-yenimahalle-evleri-2

Karasu Ekşioğlu İnşaat Yenimahalle 2 Evleri

Sadece Karasuda yazlık arayışında değil vatandaşlar aynı zamanda karasu havuzlu site projelerinden kendine yer bakan ve bu projeleri tatil anlamında değerlendirmek isteyen çok insan var.

Çünkü Limanın tamamlanmasıyla birlikte aynı zamanda İstanbul-Karasu arası feribot seferleri için de hazırlıklara başlanmak isteniyor.

Elbette yazın 800bini bulan nüfusun sadece Karayolu aracılığı ile geleceğini düşünmek, biraz sıkıntılı olur.

Herkesçe bilinir ki marmaradaki büyük bir yoğunluğun tatil için gittiği Yalova’da da, feribot seferlerinin başlamasıyla buradaki mülkler biranda 2 kat artmıştı.

Işte bölgemizde yapılan karasu satılık yazlık daire inşaa projeleride bu açıdan oldukça önemli.

Çünkü Karasu da da aynı durum sözkonusu.

Bugün 150 bin tlye aldığınız yazlık, yarın 210 bin tl gibi rakamlarla satılacak.

Ki şunuda ekleyeklim bugün Karasu Sahil Park mevkıilerindeki 0 daireler, merkez olması münasebetiyle 1+1 şeklinde 150 bin tlden fiyatlarla başlıyor.

Tavsiye şu ki bu yatırımlar binalar ve altyapı çalışmaları tamamlanmadan sizlerde yerinizi en erken fiyat seçeneklerinde faydalanarak edinin

Yatırım başkenti Karasu 28 km’lik mavi bayraklı plajı, muhteşem doğasıyla her anlamda, kazancınız olacak.

Karasuda satılık daire projeleri ekşioğlu inşaat karasu tarafından en uygun seçeneklerle sunuluyor.

Hem tatil hem yatırım için yenimahalle ve çevresindeki ev daire ve yazlık projeleri bu konudaki ihtiyaçlara cevap veriyor.

Ücretsiz servislerle Karasu evleri herkese tanıtılıyor.