karasu-satilik-yazlik-daire-7

karasu satılık yazlık kavramı ile şekillenen mevki bugün bakıldığında herkesin fark ettiği gibi, geleceğin İstanbul’a en yakın turizm ve tatil şehri.

Bölgeye etkisi yüksek ve olumlu derecede de bir artış ile olan Ekşioğlu inşaat karasu firmasının yanı sıra, bu mevkiye dair gerçekleştirilen yerli ve yabancı yatırımlar karasu satılık yazlık markasını zirveye taşıdı.

Sakarya’nın yatırım alanı olarak ilan edilen bu mevkide karasu evleri yaşa alanı projeler48 projeyi geride bırakmayı başardı.

Firma olarak da marakalaşmış olan karasu evleri konusunda bölgede proje anlamında başı çekiyor diyebiliriz.

Çünkü Dev metropollerde gördüğünüz o lüks projelerin aynısı, havuzu ile güvenliği ile, peyzajı ve bakımı ile burada mevcut olarak firmalarca inşa edilmektedir.

Ekşioğlu inşaat karasuda yazlık alanında bu mevkiye çok emek verip pek çok artı değeri katmayı başarmıştır.

Sakarya genelinde son yıllarda yatırımların en hızlı olduğu ve en çok anıldığı mevki olarak markalaşan karasu aynı zamanda il genelinde adını adeta tatil sektörüne kazımıştır.

Bırakın tatil sektörünü girişimcinin ilgisi ile bezenen ve döşenen bölgenin bir diğer adı yatırım başkentine çıkmıştır.

Bu bağlamda İstanbul’a yapılan üçüncü köprü direkt otoyol bağlantısı ve birleşiminde bulunan hatta Bartıan kadar uzanan tren yolu, Karasu Limanı’nın kesişimi ile de muazzam bir yatırım sahasını ön plana çıkarıyor.

Bütün bu yolların bu bölgeden planlı ve projeli bir şekilde özenle buradan geçmesi Karasu evleri için muazzam fırsatlar doğuruyor.

Burası Sakarya Karasu!

Sakarya genelinin haricinde burada sağlam bir zemin ve bahsedilenlerin aksine,oturmuş raylı radyan sistem evler inşa ediliyor.

Hatta bu kadarından fazlasının karasu hattından geçecek olması raporlara yansımış ve “niçin karasu?” sorusuna doğu kalkınma ajansının uzun yıllar yaptığı fizibilite ve araştırmaları sonucu ortaya çıkan gerçekler ile cevap bulmuştur.

Raporda uluslararası olma özelliğini taşıyan ve yapımı tamamlanmış olan karasu limanına atıfta bulunularak, batı karadeniz mevkinde en sğlam zeminin Sakarya – Karasu olduğuna işaret ediliyor.

3.-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

Elbetteki bizlerin hep belirttiği ve artık slogan olmuş bir ifade var:

Yatırımlar mesafelerlerin kısalması ile gelir ve o bölgede lüx yaşamı dahada canlandırır.

Ulaşım imkanları mesafeleri kısaltır.

Kısalan mesafeler yatırımları çeker.

Ve bunların hepsi Yatırım Başkenti ünvanını kazanan Karasuda vücut bulur.

Karasu satılık daire unsurları ve yaşam alanı projeleri bir bir ardı ardına prim yapar.

2017’de hayata geçecek olan karasu limanı projesinin bölgeye sağlayacağı katkıyı düşünün.

O zaman bu mevkide ev almak daha da zorlaşacak.

Bir de konudan ayrı olarak şunu söylemek de fayda var!

Her ne kadar karasu satılık yazlık desek de yaşam alanı projelerinin hepsi doğalgazlıdır ve kış kullanımına uygun yalıtıma sahiptir.

Liman projesinin hayata geçmesinin ardından feribot seferleride gündemde olan bir başka proje.

karasu-maden-deresi-8

Ve Karasu’nun küçük bir Edremit Akçay vari havasının korunması odaklı verilen sözlere paralel bir gelişme feribot seferlerinin ilerleyen yıllarda hayata geçirilmesi .

Karasu satılık yazlık her anlamda marka değeri günden güne koruyor bu da yetiyor cçıta daha da yükseliyor.

Bulunmuş olduğunuz mekan ipek yolu güzergahı ve herkes bu limanın açılmasını bekliyor.

Çünkü limanın açılması ile büyük bir llojistik yükü bu bölgenin üzerinden hatta çevre illerin ve Dev metropol İstanbul’un üzerinden kalkmış olacak.

Toyota Türkiye Ceosu Hiroshi Kato dahi “Karasu limanın açılmasını önemsiyoruz ve doğu blokuna ticareti önemsiyoruz” ifadelerini kullandı bölge için.

Hatta toyota Sakarya’da bulunan fabrikasının yeni model bir hybrid, yani elektrikli araç ğretimini burada gerçekleştireceğini belirtti.

Ve pazarlamada yine tüm dünyaya buradan olacak.

Dünya genelindeki sıralamasını almış dev şirketler dahi buraya gözünü dikmişken sizler neden karasu satılık yazlık yatırımından geri kalasanız.

Ekşioğlu inşaat karasu sizler için bu bölgede yeni projeleri yükseltmeye devam edecek…