karasu-satilik-yazlik-daire-7

İnşa firmaları Sakarya Karasu’da olağan güçleri ile birbirinden güzel projeleri en seçkin dizayn örnekleri ile ortaya koyuyor.

Burada öncelikli ilke şu ki: kalitesi ve şartları ile herkese ve her keseye göre karasu evleri yaşam alanlarını yükseltmek.

Yani bir anlamda da şu ön plana çıkıyor; uygun ödeme koşulları ile muhteşem bir mevkide, lüx karasu satılık yazlık projelerine herkesin sahip olabilmesini sağlamak.

Çok daha rahat bir şekilde, uygun ödeme koşulları ile karasuda ev sahibi olmanın güzelliklerini sizlerde yaşayabileceksiniz.

En iyi şekilde seçiminizi yapmanız açısından bölgedeki satış mdürüleri ile iletişime geçtiğinizde her türlü soruyu sorabilir ve bu konuda deyim yerinde ise “ıcığını cıcığını çıkarana kadar” derler ya,işte o derece sorular ile her türlü bilgi sahibi olarak bir karara varmanız ve aklınızdaki yatırımı yapmanız mümkün!

Uzun vadede sizlerde Karadeniz’e kıyı ve Sakarya Nehri ile müsemma bir mevkide hayatınızın keyfini yaşamanız mümkün olacaktır.

karasu-satilik-yazlik

Karasu da yazlık babında harika ve lüx bir eve sahip olmanızı sağlayacak olan pek çok kuruluş var ancak bu noktada 50’yi aşkın projesi ile Ekşioğlu İnşaat Karasu firması dikkatleri çekmeyi başarıyor ve müşterisine güven veriyor.

Pek çok seçenek ile Karasu evleri arasından ideal bir tercihte bulunabilir ve iyi bir şekilde yapabilirsiniz.

Karasu satılık yazlık yaşam alanı projeleri önceki yazılarımızdada belirttiğimiz gibi sadece her kesime ve her bütçeye hitabı ile değil aynı zamanda, çok çeşitli stil ve tarzlarda inşa edildiği için yatırımcı müşterilerine geniş bir perspektif sunuyor.

Türkiye genelinde İnşa sektörünün lideri konumunda olan ve sektörde önemli bir yer edinen Ekşioğlu inşaat karasu firması, yalnızca yaptığı karasu evleri projeleri ile değil aynı zamanda otel ve fabrika inşası ile de pek çok faaliyette bulunuyor.

Firma olarak 50. projeyi de geriye bırakmaya hazırlanan kuruluş ülkemizde oldukça önemli bir pozisyonda olması sebebi ile Karasu satılık daire çeşitlerinde en çok seçeneğe sahip olması ve satış sonrası geri dönüşü ile ünlenmiştir.

karasu-satilik-yazlik-daire-3

Karasu Evleri İçin Senet Seçeneği

Karasu evleri fiyatları esneklik kazanıyor ancak her firma bunu gerçekleştiremiyor.

Bakın bu bölge genelinde ilk defa bir firma %25’i peşin 40 ay elden senet imkanı ile dairelerini müşterilerine sundu.

Hemde tapu hemen teslim hemen taşın sloganı ile.

Normalde firmalar topraktan projeyi bu imkanlar dahilinde bile sunamıyorlar.

Mesela bazı firmalar, topraktan projeyi %50’si peşin olmak üzere geri kalan kısmı ancak 36 ay elden senet imkanı ile bölüyorlar ve müşteriye satış gerçekleştiriyorlar.

Bu kampanya çok kısa bir süre için ekşioğlu inşaat karasu tarafından halka sunuldu.

Üstelik 0 faiz ve vade farksız ödeme biçimi ile…

Dev metropol İstanbul’da görüpte gıpta ettiğiniz bütün yaşam alanlarını karasu satılık yazlık projelerinde bulabiliyorsunuz.

karasu-satilik-yazlik-3

Bu imkanlar dahlinde güzel bir şekilde Karasu satılık yazlık alanındaki yatırım ihtiyacınızı çok farklı seçeneklere göre karşılayabilir ve en iyi şekilde, kafanıza yatan bütçenize uygun ödeme seçenekleri dahilinde bir karar verek bu yaz sezonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Karasu satılık yazlık bağlamında ki her proje bu bölgedeki ev ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Burada sadece yazlık denildiğine bakmayın, bütün yazlık diye geçen projelerde doğalgaz mevcuttur ve kalıcı yaşam süren aileler söz konusudur.

İstanbul da bir mekan sahibi olamayanlar için, Sakarya Karasu sakinliği ve alt zemin konusundaki araştırmalar sonucu sağlamlığı ile en iyi tercihler arasında ilk sırada yer alıyor.

Karasuya kayıtsız kalamayan ve gelişmeleri yakından takip eden pek çok insan bugün yatırımcı sıfatında ve herksi bu mevkiye davet eden daha doğrusu çeken bir lokasyonla daha farklı ödeme koşulları ile çok yoğun rağbet görüyor.

3-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

3. Köprü Yolu ve Kuzey Marmara Otobanı

Eğer bu noktada bir tercih sahibi iseniz yatırımlarınızın yönünü az veya çok bütçe ile Karasu’ya çevirip burada akılcı ve muhteşem bir adım atabilirsiniz.

Karasu evleri projelendirildiği tarihten bu zamana, ki özellikle son yıllarda mimarisi ve sağlam alt yapı teknolojisi ile hem karlı bir yatırım hemde muhteşem bir tatili beraberinde geitiryor değerlendirimelerde.

Karasu satılık yazlık evleri aynı zamanda bölgeye gelen büyük küçük tüm tatil gruplarına yaz döneminde ev sahipliği yaparak bu yükü taşırken, aynı zamanda da karasu satılık yazlık markasını araştırmaya gelenlere bir otel olmakta pansiyon sıfatı ile.

www.karasusatilikyazlik.gen.tr adresinden ücretsiz karasu evleri projelerini tanıtım turları için bizleri arayıp servis kaydınızı yaptırmanız yeterli.