karasu-satilik-yazlik-daire-6

Günden güne değerlenen ve bütün olarak pek çok faktörün yanı sıra deniz – orman özelliği ile turizmin odak noktasında olan popüler bir bölge Sakarya – Karasu.

Ve bu bölgede baş tacı olan, yatırımcıların gözdesi, bütün tatilcilerin hedefi olan bir diğer unsurda karasu satılık yazlık yaşam alanı projeleri…

Artık herkesin dilinde olan ve dimağına yerleşen bölgedeki projeler, her kesime ve her zevke göre var olup, çok amaçlı olarak kullanılabiliyor.

Çünkü ekşioğlu inşaat karasu firması olarak hem pek çok farklı seçeneği aynı anda sunuyor hemde hızla yükselen değerdekinoktalarda yaptığımız inşaatlar ile gücünüze güç katıyoruz.

Bizler bölgede imza attığımız 50 adet proje ile her semte yaşam alanlarını inşa etmeyi başardık.

Normalde Sakarya merkezdeki lüks projeler ile aynı düzeyde imal ettiğimiz karasuda yazlık seçeneklerini, görünen veya görünmeyen pek çok farkla sizlere sunuyoruz.

Mesela ekşioğlu inşaatta metrekare büyüsün diye asla yapılan blokların yapısından ödün verilmez…

Bu görünmeyen bir kaidedir.

karasu-evleri-2

Konumuz itibari ile şunu da söyleyebiliriz ki bölgemiz çok hızlı gelişmekte, ve bugüne bugün gelişim göstermeye başlayan diğer mevkilerde veya illerde dahi konut fiyatları karşınıza büyük bir sıkıntı olarak çıkarken, birde bunlara ağır şartlar eklenince tam bir düş kırıklığı yaşayabiliyorsunuz.

Ancak Sakarya’da karasu evleri için aynı durumun söz konusu olmadığı konusunda taahüt ediyoruz.

Çünkü bizlere geldiğinizde bölgede en çok seçeneği sunan firma ile karşılıklı masada rahatça anlaşabilir ve ödeme koşullarınızı kendi lehinize göre ayarlayabilirsiniz…

karasu-satilik-yazlik-3

Diler faize girmeden şu sıralar revaçta olan 36 ay veya 40 ay seçenekli sıfır vade farkı ile az bir peşinat vererek beğendiğiniz karasu yazlık modelinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Bir şehir efsanesi olarak denilir ki; “kış olunca fiyatlar düşüyor”

Halbuki bu başa çıkılamaz bir söylenti olup bölgedeki değer artışının sadece görmezden gelinmesi ile oluşan bir yanılsamadır.

Buralar için fiyatlar hala ulaşılabilir düzeyde iken neden bu fırsatı kaçırıp bir daha ki senelerde “keşke o zaman alsaydım” diyeceksiniz ki?

Mevcut yıllar içerisinde bahsettiğimiz pek çok projenin bir bir gerçekleştiğini asla unutmayın!

Ve fiyatlarında aynı düzeyde kalacağına olan inancınızı şimdiden yitirin desek yanlış olmaz.

karasu-satilik-yazlik-3

Var olan gelişmelere bağlı olan bir çok unsur şimdiden fiyatları daha oynak bir hale getirdi desek, bu ifademizde yanlış olmaz.

Hele ki mevcut düzeyde ve söz edilen tarihlerde bitirilmeye başlanılan projelerin tam kapasite ile faaliyete geçtiği günlerde Karasu konut fiyatları olarak daha farklı düzeylerde seyredecek.

Yani fiyat bakımından bugünün bir hayli üzerine çıkacak.

Siz siz olun, seçiminizi şimdiden yapın.

Ekşioğlu inşaat karasu evleri için muhteşem seçenekleri sizlere yerinde tanıtıyor.

Her hafta sonu ücretsiz günübirlik proje tanıtım turlarımıza katılın sizlerde bir karara varın…