karasu-satilik-yazlik-daire

Sakarya Karasu eşsiz doğa manzarası ve tabiat harikaları ile meşhur.

Karasu evleri sakinlerinin sıkça ziyaret ettiği mekanlardan Melen Çayı – Acarlar Longozu – Maden Deresi – Sakarya Nehri ve Yenimahalle mevki ve Sülüklü Göl – Poyrazlar Gölü ve hatta daha pek çok mesire alanı ve milli park en çok ziyaret alan mekanlar dahilindedir.

Doğal Güzellikler Karasu çevresinde yukarıda saydığımız alanların dışında daha pek çok doğal ortam bulunmaktadır.

Turizm acenteleri dahi karasu için günübirlik ziyaretler düzenlemekten geri durmaz.

Zaten bölgeye günübirlik ziyaret çok gerçekleştirilir.

Bölgenin büyük ilgi gören doğal güzellikleri günümüzde el değilmemiş özellikleri ile müsemma ve yurtdışından da pek çok turizimcinin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır.

Ve bu saydığımız özellikler yalnızca Karasu sınırları içerisinde yer alan tabiat harikalarıdır.

Tabi bu güzide şirin batı karadeniz ilçesinde ve çevresinde düzenlenen festival ve Şenliklerin hatti hesabı yoktur deyim yerinde ise.

karasu-kucuk-bogaz

Bölgede bir kültür geleneği olan muazzam güzelliklere sahip yaylalar vardır ve trekinge uygundur.

Artı yine Sapanca Gölü ve daha pekçok irili ufaklı sayamadığımız güzellik karasu yazlık sahiplerinin hizmetindedir.

Karasu ve çevresinde bir girişimcilik ruhu ile ortaya çıkan ve bölge şartlarını en olumlu şekilde kulanılması ile ortaya çıkan imkanlar göz ardı edilemez.

Su sporları ve trekking, yamaç paraşütü tarzı faaliyetler burada macera severleri bekliyor.

Yani tatil amaçlı pek çok faaliyetin çok çeşitli şekilde uygulanabildiği dolu faaliyetin yaşandığı bir mevkidir Sakarya – Karasu!

Pekçok ilgi çekici faaliyet ve aktivite dizininin, doğal güzellikler etrafında şekillendirilmesi ve yatırımların ardı ardına gelişi, mesafelerin kısalışı, Karasu’yu önümüzdeki yıllar içerisinde daha değerli bir mevki haline getiriceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Bunu şimdiden görmek mümkün.

Bir sene önceki fiyatlar ile bir sene sonraki fiyatların arasında dağlar kadar fark var.

Ve herkesten şunu duymak mümkün: “keşke daha önce alsaydım”

İşte bu sebeple bölgedeki çalışmaların hızlanması ve mevki genelindeki tesis ve aktivite sahalarının dahada çoğalması ile her geçen dönem daha çok tatilciyi buraya çekmeyi başarıyor.

karasu-maden-deresi-1

Karasu satılık yazlık projelerinin her alanda nüksettiği bu güzide mevkide turizim, sanayileşme ve ulaşım alanında yaşanan tüm bu çok mühim olan gelişmeler, elbette bölge genelinde inşaat sektörünü doğrudan canlandırmış ve dev metropollerde gıpta edipte kavuşamadığınız pek çok lüks yaşam alanını sizlerin beğenisine sunulmasına imkan tanımıştır.

Tabi bir gerçek ki Sakarya – Karasunun artan değeri karşısında kayıtsız kalamayan pek çok konut yatırımcısı bireysel bazda harekete geçerek, birikimlerini değerlendirmek amacı ile buraya akın etmiştir.

Çünkü Sakaryanın bu şirin batı Karadeniz ilçesinde gelişmeler sadece bu bahsi geçenlerle veya da hayata geçenler ile sınırlı kalmayacak ve bölge önümüzdeki yıllar içerisinde her yaz her kış daha fazla projeye ve yatırıma evsahipliği yapacaktır.

Bu potansiyeli yeni keşfedilen karasu’da yine devam eden projelerden bahsedecek olursak bu ilçenin ekonomisine can damarı olucağını herkes bilmektedir.

Olumlu etkilerin emaerelerini her yaz döneminde yaşatan bu alan aynı zamanda artık karasu satılık daire ifadesi ile de bir marka konumuna gelmiştir.

karasu evleri her geçen gün daha da değerleniyor.

Bu mevkide yer alan pek çok doğal tabiat harikası önümüzdeki yıllar ve hatta sezon için dahi Karasu’nun değerini çok daha fazla arttıracağının kanıtı niteliğinde unsurlar.

karasu-limani

Genel itibari ile olan karasu satılık yazlık yatırımcı potansiyeli aslen bu durumun farkında olup yastık altı meblağasının daha da değerlenmesi için karlı bir yatırıma dönüştürmek üzere kendi imkanları veya İstanbul genelinden hafta sonu düzenlenen ücretsiz servisler ile bu bölgeye gelip bu mevkideki karasu evleri projelerine yatırımlarını yapmaya devam etmektedir.

Söz konusu olan bölge Sakarya -Karasudan bahsedecek olursak, ilerleyen günlerde daha çok ifade kullanmamız ve ve daha çok yenilikten bahsedeceğimiz kesin.

Karasu Satılık Yazlık Evler Doğa Severleri Bekliyor

https://www.karasusatilikyazlik.gen.tr