karasu-eksioglu-city-evleri-1

Sakarya Karasu’yu bu zaman kadar inşaa anlamında sadece anlatımlarda duymuş ve hiç görme fırsatını bulamamış, bölgenin hızlı gelişimine şahit olamamış yatırımcılar var.

işte bu noktada karasuda daire – karasuda ev arayanlar ve özellikle hem tatil hem yatırım için düşününler oldukçada fazla..

“Dev metropol İstanbul’un arka bahçesi” ve aynı zamanda “yatırım başkenti” gibi ifadelerle anılan Karasu’ya talep oldukça yoğun…

son zamanlarda karasu satılık yazlık araştırmasında bulunanlar özellikle kalıcıda olmak istiyor ve “Ekşioğlu karasu evleri yaz-kış oturulabilir mi?” diye soruyorlar.

Bu noktada o kadar ciddi olanlar var ki; “bana iyi komşuları olan bir site ayarlayın” diye telefonlarımız aracılığıyla talepte bulunanlar dahi var!

İşte bu fırsatları hazır fiyatlar azda olsa sabitlenmişken, görmek isteyenler için Ekşioğlu İnşaat olarak sizleri Karasu’ya götürüyor ve internetten aradığınız karasu evleri tercihinizi yerinde görmenize ve seçmenize yardımcı oluyoruz.

48. projeye doğru yelken açmışken firma olarak, müşteri memnuniyetleri ile satış performansımız daha yüksek grafiklere sahne oluyor.İlgi ve alakanıza Ekşioğlu İnşaat olarak teşekkür ediyoruz.

Doğasını, denizini, yeşilliğini özellikle Karasu Evlerini merak edenler her hafta düzenlediğimiz servis organizasyonuna katılabilir.

Karasu satılık yazlık ve daireleri Cumartesi ve Pazar günleri düzenlemiş olduğumuz ücretsiz servisler dahilinde bizlere ve memnuniyet duyan müşterilerimize katılabilir ve karasu denilince ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Ekşioğlu karasu evleri geziliyor ve sizlere muhteşem bir yatırımın önünü açılıyor.

Hem gelecek nesillere muhteşem bir yatırım bırakmak, hem de deniz mavisi ve orman yeşilinde tatil yapmak istiyorsanız karasu evlerini görmek için, ücretsiz turumuza katılın.

“10 BİN PEŞİN HEMEN TAŞIN” kampanyası çerçevesinde İstanbul’un Arka bahçesi KARASU’da Ekşioğlu İnşaat Güvencesi İle sizlerde tercihlerinize yön verin, karlı çıkın.

0212 909 48 90 0544 569 31 68