karasu-kocaali-kuzey-aritma-tesisi-3

Malumunuz Sakarya- Karasu’da kış dönemi başladı ve yaz dönemi geride kaldı.

Sezon son buldu geçtiğimiz aylarda ve Karasu’muz yazın ardından biraz dinlenmeye çekilerek, kendini rekreasyon çalışmalarında buldu.

Karasuda yazlık ev sahiplerinin sıkça ziyaret ettiği Acarlar longozu, Karasu meydan, Karasu sahil, Karasu evleri, bu çalışmalardan nasibini alıyor.

Şunu da söylemek mümkün ki; bütün bir sene boyunca çeşit çeşit insanı ağırlayan ve hem karasu evleri konaklama alanı olarak, hemde karasu satılık yazlık bağlamında yıl boyunca büyük bir yükün altına giren bu güzide batı karadeniz ilçesi, artık dinleniyorum diyor.

karasu satılık yazlık projeleri ve turizm faaliyetleri bölgede yıl boyunca devam etti.

karasu-satilik-yazlik-gen-tr-5

Karasu Sahil Park’da Bir Kış Vakti

Dünyaca ünlü gezi dergileri buralara kadar gelip, fotoğraf makinelerinin kadrajlarına en güzide mekanların, en özel karelerini koydular.

Yaz kış gündemde olan Sakarya – Karasu artık biraz daha dinlenceye ekildi diyebiliriz.

Karasu evleri alanında yaz döneminde yerleşik olarak yaşam alanlarında 800 bin insan gelip giderken, kış dönemi bu rakam kalıcı nüfusu ortaya koyarak 80 bin oranına dayanıyor.

Kaldı ki bu nüfus daha önceleri 60 binlerdeydi.

Karasu evleri aynı zamanda öğrencileri de ağırlıyor.

Çünkü karasu’da son dönemlerde okul üstüne okul açılıyor ve öğrencilerin bir çoğu karasu evleri gibi yaşam alanlarını tercih ediyor.

Az öncede ifade ettiğimiz gibi bu sene 700 binin üzerinde insanı ağırladı bu memleket.

karasu-satilik-yazlik-4

Bu rakam sadece tatil için gelenleri kapsıyor.

Ancak bunlara birde karasu satılık yazlık arayanlar ekleniyor.

Ha bu arada sizlere karasu satılık yazlık derken kış dönemine atıfta bulunarak birşeyi daha belirtelim, karasu evleri her ne kadar “karasu yazlık – karasu satılık yazlık” olarak anılsa da kışlık olarak da kullanım konusunda tam donanımlıdır.

Tekrar konumuza dönecek olursak şimdi bahsedeceğimiz konu çok önemli ve bir o kadar da ilginç!

Tatilcilerin bir kaç günlüğüne gelişi sonraları büyük bir evrim geçiriyor ve kalıcı değişiklik dediğimiz mutasyona uğruyor. 🙂

Nasıl mı? Şöyle!

Tatilci günübirlik veya birkaç günlüğüne buraya geliyor, sonrasında çok hoşuna gidiyor, karasu tatilden memnun ayrılmadan önce “acaba burada evler ne kadar ? Veya karasuda yazlık alınır mı ?” diye araştırmaya başlıyor.

Ekşioğlu inşaat karasu olarak böyle onbinlerce kişinin yatırımcı olmasını sağlayarak, karasu satılık daire sahibi yaptık desek yalan olmaz.

Karasu’da şimdilerde kış mevsimini yaşıyor olabiliriz, tatil dönemi yaz sezonu işle bitmiş olabilir ancak, yatırımlar bitmedi ve halen devam ediyor.

E haliyle bu da insan gözüne geliyor ve kararlar işte tamda bu noktada veriliyor.

Ama işte karasu satılık yazlık fırsatını ne kadar erken yakalarsanız, sizlere o kadar kar ettiriyor, o kadar fayda sağlıyor.

Zaten ticari teamüllere göre insanoğlu birşeyi satarken değil, alırken kar eder!

İşte karasu evleri de aynen böyle.

Mesela karasu limanı konusundaki gelişmelere bakacak olduğumuzda açıldı ve şimdilerde hizmet veriyor.

E hal böyle olunca kış kullanımına da uygun olan karasu satılık yazlık evlerini orada çalışanlar ve hatta o limana gidip gelecek gemilerde çalışanlar tarafından şimdiden araştırıldığını ve en azından telefon açıp sorduklarına şahit oluyoruz.

Neden çünkü yiyecek-hırdavat-barınma türünden ihtiyaçlar gibi pek çok unsur Karasu limanının bulunduğu mevkide olmak zorunda da onun için.

karasu-limanı-3

Ama sırası gelmişken şunu da belirtelim!

İstanbul’a en yakın uzaklık olarak dikkat çeken bu bölge bir cazibe merkezi ve sadece tatil yöresi olarak karşımıza çıkmıyor.

Burası aynı zamanda bir “Yatırım Başkenti” ünvanına sahip.

Sizlere bizlere yatırım ve tatil konularında alanımız dahilinde danışmak isterseniz aşağıdaki numaralardan bizlere 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz !

eksioglu-city

Özellikle 10 bin peşin hemen taşın kampanyası ile tanışıp sizde, elden senet 24 ay taksitle – faiz ve vade farkı olmadan karasu satılık yazlık evlerden birinin sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde eğer karasu evleri yazlık daire projelerini yerinde görmek isterseniz, ücretsiz servisler ile hafta sonları düzenlediğimiz turlarımıza katılmak için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşmanız yeterli!

0212 909 48 90 / ►0544 569 31 68