karasu-kucuk-bogaz-1

Şimdi siz öyle bir güzergahdan bahsedeceğiz ki yapacağınız yatırıma, bu eylemin şekline cismine ve konumuna, deyim yerinde ise otomatik olarak karar vereceksiniz.

İstanbul’a yapılan üçüncü köprü’nün direkt olarak bağlandığı Kuzey Maramara Otoyolu bağlantısının Sakarya – Karasu’dan geçtiği malumunuz.

Tamamlanan otoyol ile mevkide pek çok atılım daha da hareketlenecek.

Mesela karasu limanı projesinin pek çok açılımı sözkonusu bu konuda.

Liman bu bölgeye büyük bir ticari hareketliliği ve lojistik merkezini de taşımış oluyor.

Liman projesinin açılması ile ilk gemi geldi ve ihracayt ithalat başlamış oldu.

Bölgeye aynı zamanda feribot seferleride düşünülüyor.

BMC Otomotiv firması Karasu’da yerini alıyor.

Tabi bölgede şu anda sadece projelerin başlanacağının duyulması dahi fiyatları olduğu yerde bırakmıyor sürekli bir ileri noktaya taşıyor.

karasu-satilik-yazlik-daire-5

Ancak bilinen şu ki: karasu satılık yazlık gelecegin turizm ve tatil ilçesi ve aynı zamanda bölge katedilen mesafeler neticesinde sürekli yeni atılımlar ile Yatırım Başkenti ünvanına hak kazanmıştır.

İnsanlar hep şu amacı güderler bir bölge için, “yatırımımı en doğru ve en güvenilir bölgede ve yine en uygun zamanda yapmak isterim”

İşte her açıdan yaklaştığımız yatırım konusunda Sakarya – Karasu en hızlı gelişen n uygun zemine sahip, en doğru nokta.

Hızlı bir ivme yakalayan bölge aynı zamanda konumu itibari ile muhteşem bir geçiş noktası.

Bu mevkide daha saymadığımız projelerin isminin veya yapılacağının duyulması ile bile yüksek oranda değerlenen bu bölge, elbette bu atılımların hayata geçmesinin ardından çok daha fazla değerlenecek.

Karasu ülkemizin abartısız diyebiliriz ki; en hızlı gelişen konumu ve ulaşım – sanayi – turizm anlamında en gözde konum.

Hal böyle olunca gelişimini tamamlamış ama bu geli,şime doymayan yüksek nitelikli ilçelerden biri olarak karşımıza ilerleyen yıllarda çıkması muhtemel.

karasu-satilik-yazlik-daire

Bireysel yatırımcı kendine burada araç olarak karasu satılık daire seçeneklerini görüyor.

Bölgedeki konut fiyatlarının artışı normal karşılanıyor.

Çünkü bu sadece talebe bağlı olan bir durum değil.

Yani talep var zam yapalım fikri ile hareket edilmiyor bölgede.

Bu eğer böyle olsaydı karasu evleri piyasası çok büyük zararla karşı karşıya kalırdı.

Ama öyle değil!

Alıcı da satıcı da biliyorki karasu evleri kazandırıyor.

3-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

3. Köprü Yolu ve Kuzey Marmara Otobanı

Karasu evleri piyasası bireysel veya toptan yatırım yapacak olan herkese büyük fırsatlar sunuyor.

Bu değerleniş özellikle de Mega kent İstanbul’a ulaşımın ve çevre illere seyirin daha hızlı olmasının sağlandığı yollar ile sağlandı.

Mesela yukarıda da belirttiğimiz üzere 3. köprü yolunun birleştirildiği Kuzey Marmara Otobanı 2 saatlik mesafeyi 1 saate kadar düşürüyor.

Bu atılım, 97 kilometreye kadar düşürüyor mesafeyi.

Yakın konumu ile dikkatlerden kaçmayan bu alan İstanbul’dan onbinlerce yatırımcıyı da karasu evleri yaşam alanı projelerinin sahibi etmiştir.

Evet onbinlercesi burada hem yatırım hem tatil amaçlı tercihini Sakarya – Karasuı evlerinden yana kullanıyorlar.

İstanbul’da gıpta ettiğiniz konut projeleri, havuzlu ve 24 saat güvenlikli market kafeteryalı ve deniz yakın bir şekilde en uygun en cazip ödeme imkanları ile sizlerin oluyor.

Mesela dev metropol İstanbul’daki fiyatların aşırı derece de pahalı olması ve değerlenişinin, çok dev projelerin daha önde olduğu için geç yükselmeye başlaması yatırımcı dediğimiz bir çok insanımızı karasu satılık daire unsurlarına çekti.

karasu-denizkoy-satilik-yazlik-daire

Sakarya – Karasu – Denizköy

Ekşioğlu inşaat karasu denizköy satılık yazlık piyasasında da araştırmalarda bulunuyor.

Çünkü denizköy satılık yazlık piyasasının bu firmaya olan ihtiyacı Sakarya -karasu’dan örneklendirecek olursak zaten ortadadır.

Ve denizköy satılık yazlık piyasası gelecek vaad eden ancak korunması gereken bir yapıya sahip olmakla beraber aynı zamanda büyük planlamalara ihtiyaç duyulan bir bölge.

Geleceğin gerçek anlamda yatırım başkenti ve ulaşım sanayi ve turizm giri konularda atılım sahası olarak görünen Karasu’da denizköy satılık yazlık piyasasının değerleneceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Çünkü denizköy doğası gereği sırf kum ve Sakarya – karasu’nun 9 yıl önceki hali diyebiliriz.

Karasu denizköy evleri yatırımcıların şimdiden dikkatini çekse de arsa alımı o kadar kolay değil.

Buralarda da büyük bir doluluk yaşanıyor, arsa alanı babında.

Ve hatta BMC’NİN Karasu denizköy civarında yapacağı yatırımlarda bölgeyi kalıcı bir yaşamın izlerine sürüklerken hem tatil hem yatırım denilebilinecek sahalardan biride Sakarya Karasu Denizköy satılık yazlık projeleri olacak diyebiliriz.

Hangi açıdan değerlendirme yaparsanız yapın!

Gerek tatil gerek yatırım açısından şimdiden harekete geçip, hem konut sahibi olabilir, hem de bölgede sürekli artan bir ivmeye sahip olan – yükselen değere sizlerde ortak olabilirsiniz.

Fiyatlara dahil sosyal ortamda veya internet ortamında küçük bir araştırma yapmanız yeterli.

Karasu Evleri Ve Denizköy Satılık yazlık projeleri her anlamda sürekli değerlenirken günümüz fiyatlarıyla önceki yılların fiyatlarını karşılaştırmanız, bu farkı görmekte yeterli olacaktır.