eksioglu-insaat-25

Karasu için yeni bir atılım yine bir gelişmişlik örneği, yine yerleşik hayata dair bir gelişme…

Mübalağ etmeden rahatlıkla söyleyebiliriz ki: Yıllr boyunca eğit ve öğretimin ne denli önemli olduğunun farkında olan Karasu evleri sakinleri, Karasu için üçüncü bir Meslek Lisesi talep ediyorlardı.

Ve bu konuda ilk adım atıldı.

Karasu evleri sakinlerine müjde Kaymakam Şafak Gürçam verdi.

Gerçek anlamda artık bölge için bir eğitim binasının daha gerekliliğinin gözönünde bulunduğunu belirten Kaymakam Şafak Gürçam, bu amaçla bir süredir üzerinde durdukları yeni eğitim binasının gündemde olduğunu ve artık bunun neticelendirilmesi gerektiğinin farkında olduklarını belirterek “sona geldik ilk adım atıldı” dedi.

Üzerinde çalıştıkları eğitim binası için arsa tahsisi işlemini gerçekleştirdiklerinin belirten Kaymakam Gürçam Yenimahalle’de yer alan 1290 ada/4 parsel nolu 15.408 metrekare alanın tamamiyle üçüncü bir Meslek Lisesi inşaası için hizmet binası yapılmak üzere Milli Eğitim Bakanlığına tahsis edildiğini duyurdu.

karasu-eksioglu-yenimahalle-evleri-2

Karasu Ekşioğlu İnşaat Yenimahalle 2 Evleri

Ekşioğlu inşaat karasu olarak biliyoruzki ülkemizin genç beyinlerinin her alanda daha çok ve daha donatılı şekillenmesi gerektiğine inanarak bu adıma her türlü katkıyı destekledik.

İnşaa alanında 3. köprü yolu – Kuzey Marmara Otobanı merkezindeki Yenimahalle bölgesinin yeni bir merkez olacağından hiç şüphe duymayan birçok firma burada projelerine devam ediyor.

Ekşioğlu inşaat karasu Yenimahalle Evleri 1 ve Yenimahalle Evleri 2 tamda bu merkezin odak noktasına inşaa edimiştir

Herkesçe malumdur ama hatırlatmakta fayda var…

Eğitime çakılan her çivi, Geleceğin inşasında Sağlam Temel demektir.

Eğitime yapılan her türlü yatırımın ülke geneline yapılmış olacağı düşüncesiyle ilçemize hayırlı uğurlu olsun.