Hakkımızda

Ekşioğlu İnşaat

 

EKŞİOĞLU ailesi 1940’lı yıllarından itibaren Türk inşaat sektöründe yer alan öncü kuruluş misyonunu icra etmiştir.

 

Günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki yıllara dayanan kalite – tecrübe ve güven anlayışını her geçen gün yeni teknolojilerle harmanlayarak sürdürmektedir.

 

EKŞİOĞLU İnşaat olarak aradan geçen bu sürede, yüzlerce konut, villa, otel, tatil köyü, ve sosyal kulüp inşa ettik.

 

Değişik yaşam tarzlarına ve değişik bütçelere uygun konutlar tasarladık.

 

Tüm projelerimizde ‘olmazsa olmaz’ denilen EKŞİOĞLU kalitesi ve standartlarına yakışan özellikleri her zaman taşıdık.

 

Arsa, proje, inşaat ve pazarlama öğelerini tek bir platformda toplayarak ürettiğimiz projeler, araziye değer katmakla kalmadı, her bir proje eşsiz bir yatırım aracı olarak hızla ve yüksek oranda değer kazandı.

 

Kent stresini, karmaşasını, güvensizliğini taşımayan, ses ve görüntü kirliliğinin etkilerinden uzak, doğayla iç içe, muntazam ve pırıl pırıl yaşam alanları tasarlamayı hedefledik.

 

EKŞİOĞLU inşaat ülkemizde güven, kalite ve huzurun simgesi olmuştur. Türkiye’nin birçok yerinde resmi ihaleler alıp okul, hastane, yol, alt yapı, resmi binalar, barajlar, üst yapı imalatları gerçekleştirmiştir.

 

İstanbul, Ankara, İzmit, Adapazarı, Karasu gibi il ve ilçelerimizde de konut üretiminde öncülük eden firmadır.
Kuruluşumuz, özellikle İstanbul’un değişik semtlerinde ve Sakarya’nın Karasu ilçesinde özel konut üretimi ile yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır.

 

EKŞİOĞLU inşaat olarak ilkemiz; müşterilerimizi huzurlu ve güvenli ve kaliteli konutların sahibi yaparak, satış sonrası da yatırılan bedelin karşılığını almış mutlu bireyleri görmektir.

24 Saat Arayabilirsiniz : 0544 569 3168