karasu-satilik-yazlik-gen-tr

İvedilikle karasu satılık yazlık projelerinin arttığı gözlemleniyor.

Aynı zamanda bu yapılaşma bölgenin lokasyonu ile birleşince kar kaçınılmaz oluyor.

2014 yılında ortalama 70 bin TL olan dairelerimiz, 2015 yılına gelindiğinde 120 bin tl civarında seyir izlerken 2016 yılına gelindiğinde Ekşioğlu İnşaat karasu olarak en anlamlı fiyat politikalarından biri sergilenerek fiyatlar 115bin tl ile 180 bin tl arasında sabit kılındı.

Dev metropol İstanbul’da inşaası süren 3.körpü’nün bağlantı yollarının ilerleyen dönemlerde yazları daha aktif ve kullanılabilir hale geleceğini Başbakan’ımız duyurmuştur. Ve işte yetkililer tarafından bu ifadeler kullanılınca yaz aylarında karasu yazlık alanındaki konut fiyatları çok daha fazla kar marjına sahip olacak ve buna göre muhtemel fiyatlar hareketlenecektir.

Ekşioğlu inşaat karasu yıllardan bu zamana başlattığı inşa sürecini Karasu’da sürdürmeyi ilke edinmiş firma olarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Tüm bu sebeplerin daha çok çeşitlendiği günlerde, Karasu’da daire isteyenler daha hızlı düşünerek karar vermesi elzemdir.

Özellikle Ekşioğlu Yenimahalle Evleri bu alanda bulunmaz bir fırsat…

1+1 daireler 2+1 daireler kaçırılmayacak bir yatırım avantajını sizlerle buluşturuyor

1+1’ler 110 bin ila 180 bin / 2+1’ler ise 140bin tl ile 180 bin tl arasında fiyatlarla senet ve diğer seçeneklerle, anlayışlı ödeme koşulları ve müşterisini kırmayan fiyatlandırma sistemi ile sizleri bekliyor…

Karasu Ekşioğlu Yenimahalle Evleri