eksioglu-insaat-karasu

Ekşioğlu İnşaat’ın inşaa alanında çığır açan projeleri Sakarya Karasu’da yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Firma bünyesinde inşaası tatmlanmış 45 +4 proje karasuda daire seçenekleri arasında, gün geçtikçe kazandırmayada devam ediyor.

Peki ekşioğlu inşaat karasu evleri neden veya nasıl kazandırıyor?

Cumhurbaşkanı R.tayyip Erdoğan’ın Karasu alakalı açıklamalrı, kalkındırmaya yönelik hızlı adımların atılmasına sebep oldu.

Gerek cumhurbaşkanı gerek başbakan ve gerek ise diğer yetkililerin yapmış olduğu açıklamaların ardı ardına gelmesi sonrasında Sakarya-Karasu’ya yatırım ciddi oranda arttı.

İstanbul ayağı tamamlanan 3.köprü kuzey marmara otoyolu ile birleşince ve Karadeniz bağlantısı tamamlanınca, Sakarya Karasu’ya direkt gidişin keyfini çıkaracaksınız…

Elbette ki karasu satılık yazlık araştırmasında bulunan vatandaşlarımızda burada araştırmalarda bulunan diğer yatırımcılar gibi kazançlı günlerin tadını çıkaracaklar.

Bu yol güzergahının tam manasıyla tamamlanmasıyla, İstanbul-Karasu arasındaki mesafe 1saat ila 50 dakika arasına indirecek.

Ilerleyen yıllarda, Yenikapı ve Kartal’dan, bölgeye feribot seferleri başalamasıda gündemde olan bir diğer konu…

İstanbul Karasu arasındaki deniz yolu ulaşımını sağlıyor.

Karasu’da hemşirelik okulu ve bir çok sanayinin kurulma planları da mevcut.

Bu yapılanmalar henüz çalışma halinde iken bile ciddi prim yapan, özellikle ekşioğlu inşaat karasu evleri, kim bilir projeler tamamlandıktan sonra ne kadar prim yapacak?

eksioglu-insaat-karasu-1 eksioglu-insaat-karasu-2

Karasu’nun nüfusu 2013 yılının kışında 35 bin civarında seyir ederken, 2015 yılının kışında bu rakam 55 bin olmuştur. Bu rakamların hepsi resmi kaynaklardan alınmıştır. Elbette bu rakamlar yazın 350 bin ile 500 bin arasında değişmektedir

Ne demiştik ulaşım arttıkça mesafeler kısalır, mesafelerde kısaldırkça yatırımlar kazandırır.

Gelin sizlerde ekşioğlu inşaat güvencesiyle çok geç olmadan Sakarya – karasu’daki yerinizi alın, her açıdan karlı çıkın….

Tatilse tatil – yatırımsa yatırım.

Gözünüzü kapatıp yatırım yapabileceğiniz ender mevkıiilerden biridir Karasu.

karasu evleri mavi ile yeşilin birarada yaşandığı rüya gibi bir memlekette sizleri bekliyor…