karasu-gol-evleri-2

Karasu Göl Evleri

Her yönü ile özel ve birbirinden güzel doğal güzellikleri ve planlı yaşam sahaları ile insanımızı cezbeden Karasu, ülkemizin doğa ve deniz turizminin oldukça yüksek potansiyele sahip olduğu noktalar gün geçtikçe daha da genişliyor.

Her geçen gün daha popüler olan bölge için şimdilerde konuşulan konu gelen herkesin ilçenin hakim tepelerinden seyri.

Ve bir başka proje de Karasu’ya teleferik hattı konulması.

Bu sayılan unsurlar bir hayal değil ve var güçle çalışıldığında ufak bütçeleri kapsayan fakat çok büyük potansiyeli beraberinde getirecek ve insanları tüm güzellikleri havadan izletebilecek projeler.

Marina hayal mi deniliyordu karara bağlandı ve incelemelerin derinleştirilmesinin ardından hayata geçirilecek.

Her gelişme fiyatları yerinde tutmayarak daha da oynatıyor.

Karasu satılık yazlık olarak markalaşan yaşam alanı projeleri bütün bu gelişmelerin ışığında yeni yollara çıkan yatırımların fitilini ateşlerken aynı zamanda kışlık kalıtsal yaşamı da daha da teşvik ediyor.

eksioglu-insaat-karasu-gol-evleri-1

Her ne kadar karasu satılık yazlık veya karasu yazlık diye ibare edildi ise de projelerin hepsi kışlık yaşama uygun olarak dizayn edilmiş ve yapılmıştır.

Bütün projelerimizde doğalgaz döşelidir.

Türkiye genelinde yazlık denildi mi pek çok noktada fiyatlar uçuk kaçık hatta oldukça yüksek bazda karşımıza çıkmaktadır.

Ancak Sakarya’nın doğa harikası sahil ilçesi Karasu’da böyle değil.

Yüksek fiyatlarla satışa çıkan projelerin haricinde Karasu’da herkese ve her keseye nam salan öyle bir proje vardı ki bahsi konu edildiğinde “keşke bir daha olsa da bizde girsek” dedirten bir yaşam alanı idi bu.

3-kopru-kuzey-marmara-otoyolu-6

3. Köprü Yolu ve Kuzey Marmara Otobanı

Ünü İstanbul’a kadar ulaştı.

Muhteşem bir göl ve mesire alanına yakınlığı ile bilinen karasu göl evleri projesi bu güne kadar herkesin gönlüne taht kurmuştur…

Turizm cenneti olarak adlandırılan güney kesimlerinden daha da değerlenen Marmara bölgesinde İstanbul’a yakınlık dikkat çekerken tatil alternatifleri de günden güne yeni keşfediliyor.

İşte Karasu’da da durum bundan farklı değil.

Açan ve nadir bulunan nilüferleri ile Acarlar Longozu,

acarlar-longozu-3

Şırıl şırıl akan suları ile ve en görkemli ağaçların doğal ormanların muhteşemliğinde yer alan bir şelale ile Maden deresinin,

Karadeniz’e dökülen ayağı ile sakince süzülen ve etrafında yeşeren ağaçların arasındaki mevkilere kurulu eşsiz manzara eşliğindeki tipik kültürel kafe ve lokantaların,

karasu-maden-deresi

Maden Deresi

Ve de 28 kilometre boyunca en genişliği ve boylamı ile meşhur bir büyüklüğe sahip olan doğal mavi bayraklı plajı ile meşhur bu güzide mevkinin bir de Karasu göl mesire alanı diye anılan başka bir dinlence mevki daha var.

Burada ikindi veya öğlen veya sabah vakitleri tercih edilerek piknikler yapılır.

Burada sıra sıra dizilen selvi ağaçlarının dibinde oturur eşsiz göl manzarası eşliğinde demlediğiniz çayı ince belli bardaktan içersiniz.

Buranınn hemen sağında uzanan ağaçlıkları görürsünüz.

Yeşile doyar dinlendiğinizinde farkına varırsınız.

eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-gol-evleri-3

Ekşioğlu göl evleri yaşam alanı projesinden bahsedecek olursak; İşte biz tam da muhteşem bu doğayı hedef almadan onun sunduğu güzelliği koruyarak sizlere özel bir proje geliştirdik ve yapımını tamamladık.

Henüz daha yapım aşamasında iken talebi tamamlanan bu projeyi sizlere çok özel lansman fiyatlar ile sunduk.

Karasu satılık daire alanında 50. projeye doğru yelken açmanın mutluluğunu sizler ile paylaşma arzusunda hayata geçirdiğimiz bu proje yoğun ilgi ile karşılanınca sizlerin mutluluğu ve tatminkarlılığı bizleri daha da şevklendirdi.

Karasu ve çevresinde bir fırsat ve de muhteşem planı ile dikkat çeken bu projenin

daha nicelerinde sizler ile buluşmak arzusunda olduğumuz doğrudur.

Bu ne zaman olabilir veya mümkün kılınabilir bilinmez…

karasu-satilik-yazlik

Ancak ekşioğlu inşaat karasu firması olarak her daim ve her dönem karasu satılık yazlıklar konusunda büyük tercih sebebi olduğumuz pek çok unsur olduğunun farkındayız ve sizlerin bizlere duyduğu güven ile bunun kıvancını yaşıyoruz.

Bugüne geldiğimiz zaman şöyle bir baktığımızda piyasa şartlarına Ege ve Akdeniz kıyılarında konut fiyatlarının oldukça yüksek olması gerek tatil amaçlı gerek ise yatırım amaçlı birçok insanı buraya, Sakarya Karasu’ya yönlendirmiştir.

Tabi bu unsura uzaklık yakınlık olarak baktığımız da mesafe ve şartlar oldukça etkili oluyor.

Özellikle konut yatırımcıları Dev metropol İstanbul’da olan fiyat abartısından şikayet ederek en yoğun tercihi Karasu evleri projelerine yapmaktadır.

karasu-maden-deresi-1

Hiçbir etki altında kalmadan yaptıkları bu tercihin sebebi bölgede hayata geçen projelerin getirdiği yükseliş ve ivme hızı.

Bölgeye dair Karasu Limanının dahi hayata geçişi bu ivmeyi daha da ivedi hale getirdi.

Bu liman doğu blokuna ticareti ve Türkiye’nin transit Viking yolunun en önemli parçası haline gelmesinde odak noktası.

Ayrıca limanının buraya yapılmış olması bölgenin zeminine dair büyük ipuçlarını da bizlere vermektedir.

Karadeniz kıyı şeridi boyunca ister batı ister orta ister doğu kesimleri arasında seçilen bu noktanın pilot olması elzem ve çok mühim.

Çünkü bütün raporlar boyunca ortaya konulan düşünülenlerin aksine buranın sağlamlık açısından tercih edildiğine işaret ediyor.

karasu-arsa-3

Sakarya genelinde Karasu bölgesinin depremde sarsılmazlığı ve inşa edilen binalara sağladığı sağlam zemin limanın bu noktaya kurulmasında tercih sebebi oldu.

Bu gerçek pek çok raporla ortaya konuldu ve bu konudaki bölgenin ünü herkesçe bilinmektedir.

Karasu’yu gelecekte farklı bir noktaya taşıyacak olan bir diğer buranın insan eli değmemiş olan ormanlarına kurulacak olan ve Avustralya Yeni Zellenda’dan farksız olan yeşillikleri düz ovaları ve ormanları.

Daha başka haberlerde buluşmak ümidi ile şimdilik hoşçakalın…

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-yesil-vadi-4

karasu evleri herkesin her kesenin her konuda tercih sebebi.

Sizler de bu güzide mevkide, Yatırımın Başkentinde yer alan projeleri inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz servis ile hafta sonları Sakarya – Karasu proje tanıtım turumuza katılmak için Bilgi ve danışma hattı: ►0212 909 48 90 / ►0544 569 31 68