Ekşioğlu Karasu Huzurkent Sitesi

Sakarya’nın şirin ilçesi Karasu, Karadeniz’in son dönemde parlayan yıldızı.

İstanbul’a sadece 200 kilometre uzaklıktaki bu şirin sahil kenti, her geçen gün yazlıkçıların, emeklilerin, ‘ güzel bir sahilde bizde yerimizi alalım’ hayali kuranların ilk tercihi. Karasu 3’üncü köprü tamamlandığında İstanbul’a sadece 1 saat 50dk gibi bir zaman aralığında ulaşılıcaktır.

yrıca yapımı devam eden Karasu Limanı faaliyete geçtiğinde İstanbul ile direkt feribot severleri başlayacaktır.

Karasu satılık yazlık ararken mutlaka seçenekleriniz arasında olması gereken bir ilçe.

Ekşioğlu güvencesiyle Karasu yazlık, sezonluk ikamet mümkün olduğu gibi, Karasu yazlık evleri ile ister yaz tatilinizi, isterseniz tüm bir yılda 12 ayınızı bu şirin ve modern ilçede geçirebilirsiniz.

Ekşioğlu İnşaat, Karasu satılık daire piyasasında da önde gelen ve Karasu’da proje öncüsü bir firmadır. Karasu’da yıllardır, hayata geçirdiği önemli projeleri inşaat sektörünün en önemli ismi olan Ekşioğlu ile yazlık ev, daire hayalleriniz Karasu’da gerçekleşecek.

Ekşioğlu City, Huzurkent, Arda Tatil Sitesi, İlksan Evleri, Yeşil Vadi 1, Yeşil Vadi 2, Yeşil Vadi 3, Gardenia Evleri gibi önemli projeleri bulunan Ekşioğlu İnşaat’ın yazlık ev ve daire seçeneklerini www.karasusatilikyazlik.gen.tr adresinde her zaman görüp, inceleyebilirsiniz.

Ekşioğlu İnşaat’ın siz değerli müşterilerine sunduğu seçenekler ile bütçenize ve ödeme planınıza uygun bir daire ya da yazlık ev sizin için hayal olmaktan çıkacaktır. Ekşioğlu İnşaat projelerine, 89 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla, dilerseniz 15 bin lira peşinat ile sahip olabilirsiniz.