eksioglu-kucukbogaz-sitesi

Örnek olarak Küçük Boğaz Sitesini ele alalım…

Daha öncede bahsettiğimiz gibi ekşioğlu inşaat Karasu’da küçük boğaz sitesini satışa yeni açtığının yalnızca bir gün sonrasında, ciddi bir talep yansımasıyla karşılaşmış ve bu müşteri potansiyelini faaliyet alanında satışa dökmüştür.

Çünkü Küçük Boğaz sitesi yatırımcıların gözde yeri.

Çünkü Küçük Boğaz sitesi, karasu satılık yazlık araştıranlar için bulunmaz bir fırsattı.

Konum olarakda dikkat çeken Küçük Boğaz sitesi’nin karşısında Karasu Adliyesi, Karasu devlet Hastanesi ve yeni yapılan Alışveriş merkezi var.

Ekşioğlu Küçük Boğaz sitesi aynı zamanda, karasuda yazlık, karasuda ev, karasuda daire düşünenler için oldukça ideal bir ortamdadır.

Ekşioğlu İnşaat firma olarak inşaa sektöründe proje gamında çok çeşitliliğe önem verirken, tam 20 yıldır Karasu yatırımlarını hızlı ve son teknoloji yapı araçlarıyla sürdürüyor…

Devlet yatırımlarının çoğu pilot bölge olarak seçilen mevkıilere kayarken, Karasu’nun çok daha farklı bir öneme sahip olması ve bu pilot bölge seçiminde geçiş noktaları, yapımına başlanan raylı sistem projesi, 3. köprü yolu ve karasu limanı gibi ulaşım ağıyla yoğun bir yatırımcı grubunu ağırlıyor.

Sadece yazlık olarak değil aynı zamanda kışlık olarak da yatırımcılar yukarıdaki ulaşım ağının ardından karasuda yazlık, karasuda ev, karasuda daire diyorlar.

Ekşioğlu İnşaat gencinden yaşlısına, her bütçeyi her keseyi daire sahibi yapana kadar ederinin üstünde ve hızlı pirim yapan mevkıilerde lüks konutlar inşa ederek memnuniyeti ön planda tutuyor.

Daha öncede ifade ettiğimiz gibi yılda ortalama 1.500 aileyi daire sahibi yapan firmamız, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

2016 yılının ardından gerçek manada karasu satılık yazlık ve karasu satılık ev alanlarını tanıyamayacaksınız.

En başlıca sebep 3.köprü projesi – Kuzey marmar otoban projesi.

İstanbul-Karasu arasını 1 saat 10 dakikaya kadar düşürecek olan bu dev projeler yatırımcının sürekli ilgisini cezbediyor…

İstanbul’un arka bahçesi olma özelliğiyle bir diğer ünvanı olan yatırım başkenti karasuda daire almayanlara ısrar etmiyoruz.

Ancak sadece uyarıyoruz !

BU FİYATLARA BU PROJELERİ BİR DAHA BULAMAYACAKSINIZ!

Karasu satılık yazlık düşünenler elini biraz daha acele tutmalı.