3.-kopru

İstanbul’dan karasuya ulaşımı çok olumlu yönde etkileyecek bir yol güzergahını sunan unsur olarak 3. Köprü karşımıza çıkıyor.

Istanbul boğazının 3.köprüsünü inceleyen devlet yetkilileri hep beraber yaptıkları açıklamalarda bağlantı yolları dahil olmak üzere 26 ağustos’ta faaliyete geçmesiyle birlikte Karasu’nun akıl almaz boyutlarda ne kadar değer kazanacağı dikkat çeken bir başka nokta!

Yapılan açıklamada yetkililer; “2 bölge yaka arasındaki süre gittikçe kapanıyor. Köprünün devreye girmesiyle bağlantı yollarının devreye girmesi arasındaki süre, bağlantı yollarındaki hızlı seyir dolayısıyla kapanıyor.”

Yetkililerin bu açıklamaları özellikle İstanbul trafiği için büyük ve bir o kadarda sevindirici gelişmelerin haberler yayılırken, aynı zamanda yatırımcılar için de muhteşem bir haber niteliği taşıyor.

Ve sürpriz olmayan diğer bir bilgiden söz edecek olursak, 3.köprü’nün bağlantı yollarından biri olan Karasu’da doğal olarak bu gelişmelere dahildir.

İstanbul-Karasu arası normalde 180 km!

Ancak 3. Köprü ile birlikte mesafe yarı yarıya azalır orandalarda karşımıza çıkıyor.

karasu satılık yazlık sahiplerini muhteşem bir kar beklediği aşikar…

Karasu için 3.köprü bağlantı yolları hazır olarak bekletilirken, yine bu muhteşem doğa güzelliğine sahip olan bölgeye yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan ekşioğlu İnşaat yapımını tamamladığı rahat ve konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor!

Yine projeler dahlinde karasuda yazlık, karasuda ev inşa etmeye devam eden Ekşioğlu İnşaat yatırımcılarında göz bebeği.

Çünkü arkasında devasa bir kadro var ve devasa bir kalfa gücü var.

Firma 6 yıl ince işçilik garantisini bünyesinde barındırarak bu usta gücünün yönlenirmesinide başarıyla gerçekleşmektedir.

Tabiki bütün herkesin tahmin ettiği üzere; “fiyatlar çok daha fazla artacak, elimizi çabuk tutalım” ifadesi bütün yatırımcıların dilinde pelesenk olmuş vaziyette.

Karasu’dan daire alanlar gerçekten çok şanslı konumdalar.

Yine karasuda yazlık, karasuda ev, karasuda daire, arayanlarda yatırımlarını sürdürüyor.

3. Körpü yapımıyla birlikte kısa bir süre içerisinde İstanbul’dan Karasu’ya ya da Karasu’dan İstanbul’a gidicekler için muhteşem bir avantajıda beraberinde getiriyor.

Yatırım yapmayı düşünenler, Ekşioğlu İnşaat’ın çağrısına kulak veriyor ve kaliteli işçilik ve kaliteli malzemede karar kılıyorlar.

karasu satılık yazlık konusunda fiyatlar çok ciddi derecede artacaktır.

Son dönemlerde yabancı yatırımcıların Karasu’da yerini almasınıda eklersek gayet tabii bir etkileşim bu bölge için.

En etken sebep tabiki 3. Körpü Karadeniz sahil bağlantı yolunun Karasu’dan geçişidir!